Menu
Your Cart

Indoor Metal Chair

We offer you hundreds of kinds of indoor metal chair models that we manufacture for your cafes, hotels, coffee and vitamin bars, on our website and our organization in Istanbul.

Product Code: mti7400
       Sağlam ve kaliteli bir seçim... Metal Ayaklı ELEKTROSTATİK RAL BOYALI , Döşemeli  eviniz/salonunuz bir saraya dönüşecek.Tara sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. yalın ve modern tasarımlarıyla resmiyet ve rahatlığı bir araya getir..
0.00TL
Peak Chair code:7401
New
Product Code: mti7401
Sağlam ve kaliteli bir seçim...  Metal , Elektrostatik ral metal , Döşemeli sandalyemiz ile eviniz/salonunuz bir saraya dönüşecek.Peak sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri t..
0.00TL
Formal Metal Chair code:mti7402
New
Product Code: mti7402
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Metal Elektrostatik Ral Boyalıdır , Kataforez yoktur , Sabit minderlidir.Formal metal sandalyemiz ile eviniz/salonunuz/ofisleriniz  birer saraya dönüşecek .Formal sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle sile..
0.00TL
Dollar Arm Chair mti7404
New
Product Code: mti7404
 Şık ve bir o kadar da rahat  tasarıma sahip olan sandalyemiz Bahçe ve kafe ortamlarının vazgeçilmezidir. Sabit minderlidir , kaymaz ayak tabanına sahiptir , Dolaris kollu sandalyemizin renk ve ölçülerini müşterinin zevkine adayıp Palmiye Koçak olarak tasarlıyoruz.Genişlik54 cm Oturum..
0.00TL
Kato Swivel Chair mti7405
New
Product Code: mti7405
Kato Döner Sandelyemiz; Metal Elektrostatik ral boyalıdır , Kataforez yoktur , Ahşap papel verniklidir. Kaymaz ayak tabanına bağlıdır . Müşterimizin istek ve zevklerine göre tasarım yapıyoruz . Sandalyemiz ofis ve çalışma odaları için  ideal bir tasarımdır  ayrıca sandalyemizin rahat olmas..
0.00TL
Carol Armchair mti7406
New
Product Code: mti7406
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Carol Kollu Sandalye sabit minderlidir , metal elektrostatik ral boyalıdır, Kataforez yoktur. Sandalyemiz ile eviniz/salonunuz bir saraya dönüşecek. Sırt ve tepe bölümündeki metal işçiliği görülmeye değer. Kafe , teras ve bahçe alanlşarı için vazgeçilmez bir tasarım o..
0.00TL
Kato Chair mti7407
New
Product Code: mti7407
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Kato sandalyelerimiz sabit minderlidir ve tamamen metal kaplamadır . Rahat ve sade tasarımıyla gönüllerde taht kurmuş sandalyemiz ofis ve çalışma alanları için birebir tasarımdır . Müşterimizin zevklerine göre renk ve ölçü birimleri düzenlenip kişiye özel tasarımlarım..
0.00TL
Golf Chair mti7408
New
Product Code: mti7408
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Oldukça geniş ve  rahat bir yapıya sahiptir. Sabit minderlidir renk çeşitlerimiz mevcuttur . Golf sandalyemiz her mekanda size ve ve çevreye farklı bir hava katacaktır.Genişlik57 cm Oturum Yükseliği70 cm Derinlik44 cm Yükseklik78 cmİsteğe özel olar..
0.00TL
Goldo Chair mti7409
New
Product Code: mti7409
Sıra Dışı bir tasarım ile karşınızdayız gold renkli ayak ve kol kısımları , gri kumaş ile uyumuna bakın ne kadar da zarif ve şık duruyor  tabii rahatlığından söz etmezsek olmaz elbette . Goldo sandalyemiz ile ev ve ofis tarzı mekanlarınızı saraya çevirin. GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYü..
0.00TL
Kato Arm Polished Chair mti7410
New
Product Code: mti7410
KATO KOLLU CİLALİ SANDALYE şık ve rahat tasarımı ile karşınızda ofislerin , çalışma alanlarının , iş yerlerinin vazgeçilmez tasarımı ile göz  kamaştırıyor , rahat ve bir o kadar da kullanışlı ayrıca tamamen metal olarak kaplanmıştır, sabit minderlidir .Genişlik47 cmOturum Yükseliği53 cmDerinlik..
0.00TL
Opus Chaır Wıth Arm mti7411
New
Product Code: mti7411
OPUS KOLLU SANDALYE metal elektrostatik ral boyalı, kataforez yoktur ,sabit minderlidir. şık tasarımı ile göz kamaştıran Opus Kollu sandalyemiz kafe ve otel locaları için müthiş bir yapıya sahiptir. zarif ve şık ahenkleriyle bir araya gelen sandalyemiz kafe ve otel localarınızı birer saraya dönüştür..
0.00TL
Fairy Chair mti7412
New
Product Code: mti7412
FAIRY SANDALYE evlerimiz için şık bir tasarım ve yapıya sahiptir . Metal elektrostatik ral boyalı , kataforez yoktur, sabit minderlidir. İstenilen renkte ve ölçüde tasarlanabilir .Genişlik43 cm Oturum Yükseliği51 cm Derinlik46 cm Yükseklik86 cm İsteğe özel olarak malzeme cinsinde..
0.00TL
Showing 1 to 12 of 65 (6 Pages)