Menu
Your Cart

Indoor Metal Chair

Kate Chair mti7413
New
Product Code: mti7413
KATE SANDALYE  metal elektrostatik ral boyalıdır, kataforez yoktur , sabit minderlidir. KATE SANDALYEMİZ her kişinin göz zevkine uygun olarak tasaralanmıştır ayrıca rahatlığı ile ön plana çıkan sandalyemiz ofis ve çalışma mekanları için birebir tasarlanmış durumdadır. Bu sandalye ofis ve çalışm..
0.00TL
Fairy Chair mti7412
New
Product Code: mti7412
FAIRY SANDALYE evlerimiz için şık bir tasarım ve yapıya sahiptir . Metal elektrostatik ral boyalı , kataforez yoktur, sabit minderlidir. İstenilen renkte ve ölçüde tasarlanabilir .Genişlik43 cm Oturum Yükseliği51 cm Derinlik46 cm Yükseklik86 cm İsteğe özel olarak malzeme cinsinde..
0.00TL
Opus Chaır Wıth Arm mti7411
New
Product Code: mti7411
OPUS KOLLU SANDALYE metal elektrostatik ral boyalı, kataforez yoktur ,sabit minderlidir. şık tasarımı ile göz kamaştıran Opus Kollu sandalyemiz kafe ve otel locaları için müthiş bir yapıya sahiptir. zarif ve şık ahenkleriyle bir araya gelen sandalyemiz kafe ve otel localarınızı birer saraya dönüştür..
0.00TL
Kato Arm Polished Chair mti7410
New
Product Code: mti7410
KATO KOLLU CİLALİ SANDALYE şık ve rahat tasarımı ile karşınızda ofislerin , çalışma alanlarının , iş yerlerinin vazgeçilmez tasarımı ile göz  kamaştırıyor , rahat ve bir o kadar da kullanışlı ayrıca tamamen metal olarak kaplanmıştır, sabit minderlidir .Genişlik47 cmOturum Yükseliği53 cmDerinlik..
0.00TL
Goldo Chair mti7409
New
Product Code: mti7409
Sıra Dışı bir tasarım ile karşınızdayız gold renkli ayak ve kol kısımları , gri kumaş ile uyumuna bakın ne kadar da zarif ve şık duruyor  tabii rahatlığından söz etmezsek olmaz elbette . Goldo sandalyemiz ile ev ve ofis tarzı mekanlarınızı saraya çevirin. GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYü..
0.00TL
Golf Chair mti7408
New
Product Code: mti7408
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Oldukça geniş ve  rahat bir yapıya sahiptir. Sabit minderlidir renk çeşitlerimiz mevcuttur . Golf sandalyemiz her mekanda size ve ve çevreye farklı bir hava katacaktır.Genişlik57 cm Oturum Yükseliği70 cm Derinlik44 cm Yükseklik78 cmİsteğe özel olar..
0.00TL
Kato Chair mti7407
New
Product Code: mti7407
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Kato sandalyelerimiz sabit minderlidir ve tamamen metal kaplamadır . Rahat ve sade tasarımıyla gönüllerde taht kurmuş sandalyemiz ofis ve çalışma alanları için birebir tasarımdır . Müşterimizin zevklerine göre renk ve ölçü birimleri düzenlenip kişiye özel tasarımlarım..
0.00TL
Carol Armchair mti7406
New
Product Code: mti7406
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Carol Kollu Sandalye sabit minderlidir , metal elektrostatik ral boyalıdır, Kataforez yoktur. Sandalyemiz ile eviniz/salonunuz bir saraya dönüşecek. Sırt ve tepe bölümündeki metal işçiliği görülmeye değer. Kafe , teras ve bahçe alanlşarı için vazgeçilmez bir tasarım o..
0.00TL
Kato Swivel Chair mti7405
New
Product Code: mti7405
Kato Döner Sandelyemiz; Metal Elektrostatik ral boyalıdır , Kataforez yoktur , Ahşap papel verniklidir. Kaymaz ayak tabanına bağlıdır . Müşterimizin istek ve zevklerine göre tasarım yapıyoruz . Sandalyemiz ofis ve çalışma odaları için  ideal bir tasarımdır  ayrıca sandalyemizin rahat olmas..
0.00TL
Dollar Arm Chair mti7404
New
Product Code: mti7404
 Şık ve bir o kadar da rahat  tasarıma sahip olan sandalyemiz Bahçe ve kafe ortamlarının vazgeçilmezidir. Sabit minderlidir , kaymaz ayak tabanına sahiptir , Dolaris kollu sandalyemizin renk ve ölçülerini müşterinin zevkine adayıp Palmiye Koçak olarak tasarlıyoruz.Genişlik54 cm Oturum..
0.00TL
Formal Metal Chair code:mti7402
New
Product Code: mti7402
Sağlam ve kaliteli bir seçim... Metal Elektrostatik Ral Boyalıdır , Kataforez yoktur , Sabit minderlidir.Formal metal sandalyemiz ile eviniz/salonunuz/ofisleriniz  birer saraya dönüşecek .Formal sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle sile..
0.00TL
Product Code: mti7401
Sağlam ve kaliteli bir seçim...  Metal , Elektrostatik ral metal , Döşemeli sandalyemiz ile eviniz/salonunuz bir saraya dönüşecek.Peak sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri t..
0.00TL
Showing 97 to 108 of 109 (10 Pages)

Chaises d'intérieur en metal

Les plus belles chaises en metal d'intérieur

Les chaises en metal d'intérieur les plus belles et les plus élégantes


Indoor metal chair is the most durable furniture among chair types. These furniture, which are made of metal due to their structure, make them stand out more in terms of design than other types. The interior metal chair models produced thanks to its easy-to-process raw material look like a work of art. If you want to make a choice about indoor metal chairs in your restaurants, cafes or hotels, we definitely recommend you to take a look at our products. This variety, which can easily adapt to other furniture in your business, adds an elegant and pleasant atmosphere thanks to the brush metals on the feet. You can also have an idea about indoor metal chair prices by reviewing our various models on our website. It seems that interior metal chair models will not lose their popularity in the near future. This type of furniture, which is in great demand, seems to have reached its position thanks to the metal frames in the model. If you want to use metal frames in your furniture, there are many types. We recommend that you review the interior metal chair models first. Metal frames make the furniture look quite elegant and contemporary. We manufacture first-class quality furniture with the raw materials we provide from domestic manufacturers. one of them is our indoor metal chair products, which remains popular. There is a high demand for frames in the form of geometric lattices, one of the most trendy products of the year. Metal can be a very good choice not only in the indoor metal chair area, but also in other furniture required for your cafe, restaurant or hotel. Stool, table etc. You can use it on any furniture. Although the prices of these furnitures are not as consistent as the interior metal chair prices, we have a bargaining share as a palm tree.

Indoor Metal Chair Models

models can be found in many different varieties. You can look at the products on our website or if you have a design model in mind, you can contact us and ask for the production. Here are the models we recommend extra to you; For the frame, you can choose a tubular frame in matte black or silver. As Palmiye Koçak, we are the manufacturer of all the models we offer and offer. Apart from this, there are furniture models for many budgets in terms of indoor metal chair prices. You can create your metal frames with luxurious designs with plush fabrics and flamboyant marbles. You can also use a rattan model. If you need to offer you other indoor metal chair models, let's suggest the following; black metal frames, these black color models, which will add a very stylish air to hotels and restaurants, are in great harmony with green. Tube, this chair model, which has a very interesting appearance, has a black backed back, velvet upholstery suits this chair model very well. One of the most popular models this season are runners and round soles. Chairs with sled legs that you can use in your restaurants and hotels give a contemporary and elegant look. You can find out more product models and indoor metal chair prices by contacting us.

Indoor Metal Chair Prices

We have examined many chair models, but our biggest curiosity before buying a chair is the information about interior metal chair prices. Palmiye Koçak exports to more than 70 countries around the world. Negotiations with customers are based entirely on trust. You can get the necessary information by contacting our professional team about indoor metal chair prices. You want to buy metal furniture and you have used your choice for chairs, you are worried about the price, but do not be intimidated by the indoor metal chair prices. We help you with all kinds of metal chair prices and metal chair models. The question of what the prices are like may be confusing to you. Do not have any worries about this matter, whether it is the project design in your mind or our designs, we sit at the table on every subject. As we advocated at the beginning, the policy of mutual trust binds us. metal chair prices will be the last thing you think about.