Menü
Sepetiniz

Koltuk

Oturma grubu mu bakıyorsunuz?


    Koltuk takımları, çekyat modelleri, köşe takımları ve yataklı kanepeler uygun fiyatlarla sitemizde. Cafeniz, Oteliniz, Eviniz, Restoranınız veya Ofisiniz için yüzlerce çeşit ürünü bulabileceğiniz sitemize hoş geldiniz. Farklı model ve ölçü isteklerinizi lütfen tarafımıza bildiriniz. Sedir, Sallanır Koltuk, Bahçe Salıncak, Rattan Koltuk Takımları, Chester şeklinde ürünlerin kategori halleri sitemizde mevcuttur. 
Doğru mobilya tercihi, ev dekorasyonunda yaratılmak istenen şıklığın kapılarını aralayan en önemli adımlardan birini oluşturuyor. Bu nedenle konumlandırıldıkları  ortama yepyeni bir tarz ve karakter kazandıran stil sahibi mobilyaların , ihtiyaca uygun olarak seçilmesi ve kişisel zevkleri yansıtması büyük önem taşıyor. İçinde bulunduğumuz çağda, trend olan dekorasyon anlayışlarının kısa süre içerisinde değişmesi; yepyeni mobilya tasarımlarının ve yeni tercihlerin doğmasına yol açıyor. Bu doğrultuda iç mekan dekorasyonlarında  şıklığı arayan  dekorasyon tutkunlarının, mobilya tercihi yaparken dönemin popüler dekorasyon anlayışından ilham aldıklarını söylemek mümkün. Günün çoğu zamanını geçireceğiniz koltuk takımları, uzun süre kullanıma uygun olarak dayanıklı olmalıdır. Bu bakımdan eviniz tarzına ve kendi tarzınıza uygun bir koltuk takımı seçmek, ciddi bir iştir.


    Oturma odasının olmazsa olmazı arasında oturma grupları yer almaktadır. İçerisinde çoğu zaman berjer, ikili ve üçlü gibi koltukların yer aldığı takımlar evlerin başköşesinde  konumlandırılmaktadır. Modern tasarımlar ve özgün modeller evinize estetik bir hava katar. Eviniz için seçeceğiniz koltuk takımı modern bir görünüme sahip olsun istiyorsanız ahşap ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Gürgen ya da cevizden yapılmış modeller eşsiz tasarımları ile odanıza hem modern hem de kaliteli bir hava katar ve darbelere karşı da dayanıklıdır. Koltuk takımı, günlük yaşantınızı kolaylaştırmalı yani işlevsel özelliklere sahip olmalıdır, ayrıca kumaşın kaliteli olması ve solmalara karşı koruma kalkanı oluşturur. Salon takımının uzun olmasını sağlar. Sonuç olarak eviniz ve yaşam tarzınız için doğru koltuk takımını seçmek ciddi konudur. Palmiye Koçak ürünlerimiz kalite standartları çerçevesinde  müşterimize hem konforu hem de sağlamlığı sunmaktadır. Müşterilerimizin istediği ölçü ve kumaş özelliklerinde üretim yapılmaktadır. Koltuk takımları, çekyat modelleri, köşe takımları ve yataklı kanepeler çeşitleri sitemiz de mevcuttur.