Menü
Sepetiniz

Cafe Referansları RSS Besleme

30 May post_image_Mado Florya Dekorasyon
0 631
Florya Aqua tesislerinde bulunan Mado, Masa Tablası, Sandalye, Bahçe Sandalye, Plastik Sandalye, Bahçe Masası, Kollu Sandalye, gibi mobilya alımlarını firmamızdan yaptı...
30 May post_image_Küba Cafe İsviçre
0 572
İsviçre'nin Bern şehrinde faaliyet gösteren Küba Cafe'nin ürünleri Palmiye Koçak firmamızdan tahsil edilmiştir. Küba Cafe için tedarik edilen ürünlerimiz;    Hasır örgü sandalyeleri    Rattan sandalye..
27 May post_image_Manhattan Cafe Dubai
0 424
Dubai de yeni hizmete giren Manhattan Cafe, Sandalye, Masa, Berjer, Sedir, Kanepe, Bahçe Sandalye, Bahçe Masa, Cafe Dekorasyon Mamulleri gibi ürünleri firmamızdan ithal etti...
25 May post_image_Look Lounge Cafe Nargile Almanya
0 441
Almanya'da yeni açılan Look Lounge Cafe'nin ahşap tablalı yuvarlak cafe masaları, telli sandalyeleri, poliüretan retro ayaklı sandalyeleri, bankoları, çiftli sedirleri firmamız tarafından imal edildi ..
25 Nis post_image_Yonca Kitap Kafe İstanbul Fatih
0 287
Kitap; bir milletin ana yapısıdır, kitaplar insanları geliştirmekle beraber bilgilendirir de. Kitaplarımızın insanlara ulaştığı yerlerden biri de kütüphanelerdir. Kütüphaneler; insanların birbirini an..
08 Oca post_image_Vagon Cafe Bursa
0 467
Bursa ilinde hizmet veren Vagon Cafe'nin döküm ayaklı tik masaları, ahşap sandalyeleri, kütük masaları, yuvarlak cafe masaları, bistro masaları, minderli ahşap çiftli ve tekli koltukları, bankoları, s..
08 Oca post_image_Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe
0 585
2013 yılından hizmet'e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi'nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyel..
07 Oca post_image_Tuzla Nur Mantı ve Cafe Dekorasyon
0 510
İstanbul Tuzla sahil de ikinci şubesini açan Nur Mantı masa,sandalye,rattan sandalye,rattan masa,rattan koltuk takımı ve çeşitli dekorasyon ürünlerini firmamızdan satın aldı. Çok leziz ve harika yemek..
07 Oca post_image_The Cafe Home Samsun
0 502
The Cafe Home Samsun Dekorasyon, Masa ve Sandalye Projesi Firmamızdan tarafından gerçekleştirilmiştir...
07 Oca post_image_Tardis Cafe Pendik
0 666
Pendik Sahilde sizlere hizmet veren Tardis Cafe'nin poliüretan sandalyeleri, verzalit tablalı kare cafe masaları, köşe sedirleri, renkli modern cafe sandalyeleri, dış mekan kare tablalı tik masaları v..
07 Oca post_image_Taş Konak Mersin Silifke
0 455
Mersin Silifke de Bulunan Taş konak Cafe ve Restaurant, sandalye, masa, rattan sandalye ve berjer gibi ürün ihtiyaçlarını firmamızdan temin etti.Mersin’de her türlü organizasyon için masa ve san..
07 Oca post_image_Stella Di Mare Cafe Kocaeli
0 395
Stella Di Mare Cafe, sandalye,masa, berjer, kollu sandalye,bar dekorasyonu,alüminyum sandalye, werzalit masa ve diğer dekorasyon tamamlayıcı ürün ihtiyaçlarını firmamızdan temin etti...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)