Menü
Sepetiniz

Cafe Referansları RSS Besleme

26 Eyl Belçika'daki Kaya M&Z BVBA Kafe İç Dekorasyon Ürünleri
0 506
Belçika'da bulunan Kaya m&z bvba kafe için iç dekorasyon ürünleri ; Polüretan süngerli metal ayaklı sandalye, Polüretan süngerli metal ayaklı kulaklı sandalye , Ahşap iskelet..
30 May Mado Florya Dekorasyon
0 1221
Florya Aqua tesislerinde bulunan Mado, Masa Tablası, Sandalye, Bahçe Sandalye, Plastik Sandalye, Bahçe Masası, Kollu Sandalye, gibi mobilya alımlarını firmamızdan yaptı...
30 May Küba Cafe İsviçre
0 1016
İsviçre'nin Bern şehrinde faaliyet gösteren Küba Cafe'nin ürünleri Palmiye Koçak firmamızdan tahsil edilmiştir. Küba Cafe için tedarik edilen ürünlerimiz;    Hasır örgü sandalyeleri    Rattan sandalye..
27 May Manhattan Cafe Dubai
0 734
Dubai de yeni hizmete giren Manhattan Cafe, Sandalye, Masa, Berjer, Sedir, Kanepe, Bahçe Sandalye, Bahçe Masa, Cafe Dekorasyon Mamulleri gibi ürünleri firmamızdan ithal etti...
25 May Look Lounge Cafe Nargile Almanya
0 771
Almanya'da yeni açılan Look Lounge Cafe'nin ahşap tablalı yuvarlak cafe masaları, telli sandalyeleri, poliüretan retro ayaklı sandalyeleri, bankoları, çiftli sedirleri firmamız tarafından imal edildi ..
25 Nis Yonca Kitap Kafe İstanbul Fatih
0 620
Kitap; bir milletin ana yapısıdır, kitaplar insanları geliştirmekle beraber bilgilendirir de. Kitaplarımızın insanlara ulaştığı yerlerden biri de kütüphanelerdir. Kütüphaneler; insanların birbirini an..
08 Oca Vagon Cafe Bursa
0 797
Bursa ilinde hizmet veren Vagon Cafe'nin döküm ayaklı tik masaları, ahşap sandalyeleri, kütük masaları, yuvarlak cafe masaları, bistro masaları, minderli ahşap çiftli ve tekli koltukları, bankoları, s..
08 Oca Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe
0 1140
2013 yılından hizmet'e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi'nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyel..
07 Oca Tuzla Nur Mantı ve Cafe Dekorasyon
0 853
İstanbul Tuzla sahil de ikinci şubesini açan Nur Mantı masa,sandalye,rattan sandalye,rattan masa,rattan koltuk takımı ve çeşitli dekorasyon ürünlerini firmamızdan satın aldı. Çok leziz ve harika yemek..
07 Oca The Cafe Home Samsun
0 810
The Cafe Home Samsun Dekorasyon, Masa ve Sandalye Projesi Firmamızdan tarafından gerçekleştirilmiştir...
07 Oca Tardis Cafe Pendik
0 1081
Pendik Sahilde sizlere hizmet veren Tardis Cafe'nin poliüretan sandalyeleri, verzalit tablalı kare cafe masaları, köşe sedirleri, renkli modern cafe sandalyeleri, dış mekan kare tablalı tik masaları v..
07 Oca Taş Konak Mersin Silifke
0 774
Mersin Silifke de Bulunan Taş konak Cafe ve Restaurant, sandalye, masa, rattan sandalye ve berjer gibi ürün ihtiyaçlarını firmamızdan temin etti.Mersin’de her türlü organizasyon için masa ve san..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 113 (10 Sayfa)