Menü
Sepetiniz

Cafe Referansları RSS Besleme

08 Şub Türkiye - Suudi Arabistan Mobilya İhracatı | Palmiye Koçak
admin 0 447
Suudi Arabistan da bulunan busıness schema şirketi ofis ve restoran mobilyalarını palmiye koçak firmamızdan karşılamıştır. 70 den fazla ülkeye yaptığımız ihracatımız ile tüm dünyada olduğu gibi Suudi ..
26 Eyl Belçika'daki Kaya M&Z BVBA Kafe İç Dekorasyon Ürünleri
0 794
Belçika'da bulunan Kaya m&z bvba kafe için iç dekorasyon ürünleri ; Polüretan süngerli metal ayaklı sandalye, Polüretan süngerli metal ayaklı kulaklı sandalye , Ahşap iskelet..
30 May Mado Florya Dekorasyon
0 1494
Florya Aqua tesislerinde bulunan Mado, Masa Tablası, Sandalye, Bahçe Sandalye, Plastik Sandalye, Bahçe Masası, Kollu Sandalye, gibi mobilya alımlarını firmamızdan yaptı...
30 May Küba Cafe İsviçre
0 1244
İsviçre'nin Bern şehrinde faaliyet gösteren Küba Cafe'nin ürünleri Palmiye Koçak firmamızdan tahsil edilmiştir. Küba Cafe için tedarik edilen ürünlerimiz;    Hasır örgü sandalyeleri    Rattan sandalye..
27 May Manhattan Cafe Dubai
0 908
Dubai de yeni hizmete giren Manhattan Cafe, Sandalye, Masa, Berjer, Sedir, Kanepe, Bahçe Sandalye, Bahçe Masa, Cafe Dekorasyon Mamulleri gibi ürünleri firmamızdan ithal etti...
25 May Look Lounge Cafe Nargile Almanya
0 963
Almanya'da yeni açılan Look Lounge Cafe'nin ahşap tablalı yuvarlak cafe masaları, telli sandalyeleri, poliüretan retro ayaklı sandalyeleri, bankoları, çiftli sedirleri firmamız tarafından imal edildi ..
25 Nis Yonca Kitap Kafe İstanbul Fatih
0 833
Kitap; bir milletin ana yapısıdır, kitaplar insanları geliştirmekle beraber bilgilendirir de. Kitaplarımızın insanlara ulaştığı yerlerden biri de kütüphanelerdir. Kütüphaneler; insanların birbirini an..
08 Oca Vagon Cafe Bursa
0 972
Bursa ilinde hizmet veren Vagon Cafe'nin döküm ayaklı tik masaları, ahşap sandalyeleri, kütük masaları, yuvarlak cafe masaları, bistro masaları, minderli ahşap çiftli ve tekli koltukları, bankoları, s..
08 Oca Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe
0 1451
2013 yılından hizmet'e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi'nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyel..
07 Oca Tuzla Nur Mantı ve Cafe Dekorasyon
0 1051
İstanbul Tuzla sahil de ikinci şubesini açan Nur Mantı masa,sandalye,rattan sandalye,rattan masa,rattan koltuk takımı ve çeşitli dekorasyon ürünlerini firmamızdan satın aldı. Çok leziz ve harika yemek..
07 Oca The Cafe Home Samsun
0 977
The Cafe Home Samsun Dekorasyon, Masa ve Sandalye Projesi Firmamızdan tarafından gerçekleştirilmiştir...
07 Oca Tardis Cafe Pendik
0 1329
Pendik Sahilde sizlere hizmet veren Tardis Cafe'nin poliüretan sandalyeleri, verzalit tablalı kare cafe masaları, köşe sedirleri, renkli modern cafe sandalyeleri, dış mekan kare tablalı tik masaları v..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 114 (10 Sayfa)