Menü
Sepetiniz

Palmiye Koçak Blog RSS Besleme

01 Tem post_image_Plaza Hotel Diyarbakır Mobilya Dekorasyon İşleri İçin Firmamız Palmiye Koçak Mobilyayı Tercih Etti.
0 22
Düğün, davet, seminer, tatil gibi bir çok organizasyona eşlik eden Plaza Hotel Diyarbakır 95 adet standart, 1 adet süit, 1 adet engelli oda olmak üzere toplam 97 oda olarak hizmet vermektedir. Ayrıca ..
21 Haz post_image_Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Mobilya Dekorasyon İşleri İçin Firmamız Palmiye Koçak Mobilyayı Tercih Etti.
0 146
Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Konsolosluğu Mobilya Dekorasyonu İşleri İçin Palmiye Koçak Mobilyayı Tercih Etti.Palmiye Koçak olarak daha önce Almanya, Hollanda, Avusturya, Danimarka ve İtalya..
15 Haz post_image_Heaş Havaalanı işletme ve havacılık endüstrileri a.ş.
0 233
Havaalanı işletme ve havacılık endüstrileri a.ş08 Ocak 2001 tarihinde trafiğe açılan, İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Gökçen havalimanı  Anadolu yakasının Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Tür..
10 Haz post_image_Commodo Mne Doo Podgorica
0 393
COMMODO MNE DOO PODGORICAKaradağ ülkesindeki   COMMODO MNE DOO PODGORICA Firması gerekli ürünlerini Palmiye Koçak Firmasından temin etmiştir. Temin edilen ürünler;Yuvarlak Banket MasasıDikdörtgen Bank..
30 May post_image_Şişli Bade Otel İç Dekorasyon
0 423
İstanbul Şişli de yeni hizmete giren Bade Hotels tüm dekorasyon ürünlerini firmamızdan temin etti. Bade Hotels için üretiğimiz ürünler: Restoran Bölümü:sandalye,masa,berjer,restoran sandalyeleri,resto..
30 May post_image_Mado Florya Dekorasyon
0 623
Florya Aqua tesislerinde bulunan Mado, Masa Tablası, Sandalye, Bahçe Sandalye, Plastik Sandalye, Bahçe Masası, Kollu Sandalye, gibi mobilya alımlarını firmamızdan yaptı...
30 May post_image_Rixos Otel Belek Antalya
0 457
Antalya Belek te yeni hizmete giren Rixos Premium Hotelin, Sandalye, Kollu Sandalye, Masa, Berjer, Koltuk, Servant, Banket Sandalye, Bar Sandalye ve Banket Masa gibi çeşitli Otel Dekorasyon Mobilyalar..
30 May post_image_Küba Cafe İsviçre
0 566
İsviçre'nin Bern şehrinde faaliyet gösteren Küba Cafe'nin ürünleri Palmiye Koçak firmamızdan tahsil edilmiştir. Küba Cafe için tedarik edilen ürünlerimiz;    Hasır örgü sandalyeleri    Rattan sandalye..
30 May post_image_Amerika Birleşik Devletlerine İhracat
0 181
Amerika Birleşik Devletlerine İhracat Manhattan Furniture Company firması kaliteli , konforlu ve şık ürünler alarak palmiye koçak ailesini gururlandırmakla beraber yaptığımız işin kalitesi ve güvences..
29 May post_image_Mercure Otelleri
0 350
Mercure Hotelleri'nin restoran tonet sandalyeleri, mor banket toplantı sandalyeleri, ferforje sandalyeleri, chesterları, poliüretan modern sandalyeleri, lobi koltuk tasarımları, yuvarlak tablalı sehpa..
28 May post_image_Merit Royal Hotel Kıbrıs İhracatı
0 335
Kıbrıs Merit Royal Hotel'in firmamızdan sipariş verdiği özel üretim kapitoneli sedirlerleri, chester koltukları, otel aksesuarları, restoran sandalyeleri, banket masaları, klasik ahşap sandalyeleri pa..
27 May post_image_Manhattan Cafe Dubai
0 420
Dubai de yeni hizmete giren Manhattan Cafe, Sandalye, Masa, Berjer, Sedir, Kanepe, Bahçe Sandalye, Bahçe Masa, Cafe Dekorasyon Mamulleri gibi ürünleri firmamızdan ithal etti...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1171 (98 Sayfa)