Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Palmiye Koçak, iç ve dış mekanların mobilya dekorasyon ürünlerini imal etmek üzere 2001 yılında aile şirketi olarak mobilya sektöründe faaliyetine başladı.
Türkiye'nin lider mobilya firmalarından biri olan Palmiye Koçak Mobilya, 21 yıllık iş deneyimi ve gelişen iş koşullarının teknolojik argümanlarını kullanarak, bugün de aynı isim ve ortakları ile marka değerini yükseltmeye devam etmektedir.

Palmiye Koçak, profesyonel iş arkadaşları, ileri teknoloji üretim sistemi ve kaliteli ürünleri ile otel, restoran, kafe, pastane, okul, hastane, ofis ve villa gibi özel veya kurumsal mekanlar için 'Şık ve Dayanıklı' 7000’den fazla çeşit ürün üretmektedir.
İmal ettiğimiz kendi tasarımlarımız olan mobilyalarımızın dışında müşterilerimizin kendilerine has özel proje ve ürün modellerini de imal etmekteyiz.
70'den fazla ülkeye ihracat yapan şirketimiz, yurt dışında ve yurt içinde dünyaca ünlü birçok markanın mobilya dekorasyon işlerini yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Vizyon

Toplam kalite yönetimi anlayışımızla, mobilyacılık sektöründeki yerimizi güçlendirerek, paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak suretiyle, dünyada sektörün öncü kuruluşu olmak.

Misyon

İnsan odaklı yaklaşımlarımıza yeni değerler ekleyip, kalite politikalarımızı 'sürdürülebilirlik' çerçevesinde geliştirip, yenilikçi yaklaşımlarla modern yaşam alanları oluşturarak müşterilerimizle işbirliğimizi güvenilir bir zeminde sürekli kılmak.
Avrupa Ülkeleri

arnavutluk   

ıspanya

avusturya 

makedonya

belçika

moldovya   

bulgaristan

hollanda

finlandiya

romanya

almanya

isveç

fransa

isviçre

yunanistan  

italya

maceristan

asdas

irlanda

ingiltere

sırbistan

Amerika Ülkeleri

amerika

canada

meksika

arjantin

brazil

venezuela

Afrika Ülkeleri

cezayir

fas

libya

kenya

mali
moritanya
nijerya
somali
sudan

tunusAsya Ülkeleri

AZERBEYCAN   

gürcistan

kazakistan

türkmenistan

özbekistan

tacikistan

pakistan

  singapur 

    japonya   

ermenistan

moğolistan

israil


Ortadoğu Ülkeleri

bae

bahreyn

 filistin

ırak

 iran    

katar  

kuveyt    

suudi arabistan     

ürdün 

yemen