Menü
Sepetiniz

Masa Ayakları

Masalarınız için aramış olduğunuz mobilya ayakları çeşitlerini web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Mobilyanın en önemli parçalarından birisi olan masa ayakları, müşteriler çok fazla dikkat etmese bile masa ayakları tablanın dengesini sağlama ve sağlam bir mobilya oluşturmada rol oynar.  Pek çok çeşit modellerimiz mevcutta vardır, Bunları web sitemiz üzerinden masaüstü veya mobil cihazlarınız ile rahat bir şekilde görebilirsiniz. Mobilyalarınızda çok büyük bir estetik etkisi yaratan ayaklar pek çok farklı desenlerde mevcuttur. İsterseniz modern tarz veya klasik tarzlarda ki ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bunu tercih ederken mobilya ayakları seçimlerinizi mekanınızın uyumuna nasıl denk geleceğini bulmanız gerekiyor. Bu seçimleri İstanbul Pendikte bulunan tefrişimizde bulabilirsiniz. Birbirinden güzel ve şık olan mobilya ayakları modelleri yaşadığınız şehre hatta ülkeye göre bile uyumlu olabilir. Bunun sebebi de mobilya türünün en önemli parçalarından birinin yıllardır özenli bir el işçiliği ile yapılmasıdır. Bu modellerde ki değişiklikler mobilya ayakları fiyatları konusunda da değişiklik sağlamaktadır.

Masa Ayakları Modelleri

Web sitemiz üzerinde görmüş olduğunu masa ayakları modelleri toptan şekilde imal edilmektedir. Klasikten tutun modern tarzlara kadar pek çok model mevcuttur. Her masa tablasına uygun demir döküm, pil döküm, alüminyum, paslanmaz, banket, metal, kütük ve ahşap masa ayaklarımız mevcuttur. Bu çeşitlilikler masa ayakları fiyatları alanında da değişiklik göstermektedir. Modellere geçmeden önce masa ayaklarının uzunluğu konusunda biraz bilgi verelim; Bu mobilya parçasının uzunlukları değişkendir, genellikle 70 ile 75 cm arasındadır. İstenilen renk ve modelde veya kaplamalı olarak üretilen masa ayaklarımız dekorasyonunuzla mükemmel bir uyum sağlar.

Ofis alanınızda kullanılan döşeme tipine bağlı olarak, döşeme malzemesine herhangi bir zarar vermemek ve mekan içerisinde ki estetiği korumak için mobilya ayak tipini seçmek çok önemlidir. Ofis koltukları, kanepeler, masalar ve diğer tüm mobilyalar metal veya ahşap mobilya ayakları gibi kaliteli mobilya ayaklarına sahip olduğunda döşeme çeşitleri daha iyi görünmektedir.  Hangi mobilya ayağının seçileceğine mobilya ayağının şekli ve tipi göz önünde bulundurularak ve ardından odanın estetik temasıyla karşılaştırıldığında karar verilmesi gerekir. Belirlenen oda için en iyi seçim bu şekilde yapılabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok mobilya ayağı vardır. Mobilya ayakları konusunda uzmanlaşmış Palmiye Koçak ekibi ile her şekil, ebat ve malzemede mobilya ve masa ayakları mevcuttur. Her odaya, dekorasyona, tarza ve mobilyaya uyum sağlayacak mobilya ayaklarına Palmiye Koçak kalitesi ve güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Masa Ayakları Fiyatları

Web sitemizde ki bütün ürünlerimizin imalatı mevcuttur. pek çok mobilya ayağı modelini firmamızda barındırıyoruz. Bunun yanında mekanınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ayak tasarımları var ise en uygun mobilya ayak fiyatlarıyla üretimini yapmaktayız. Masa ayakları modelleri çeşitlilik içermektedir, her türlü modelimizde uygun fiyatları değerlendirmekteyiz. Palmiye koçak şirketi olarak yurtiçi haricinde dünya genelinde 70 den fazla ülkeye ihracat sağlamaktayız.  Karşılıklı güvene dayalı olan ticaret anlayışımızda müşterilerimize fiyatlar konusunda her zaman destek sağlamaktayız. Cafeler, retoranlar, oteller, dernekler gibi mekanlarda da proje bazlı çalışmalar yapmaktayız, Projelerinizi uzaman ekibimiz ile hazırlıyoruz. Masa ayakları modelleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.