Menü
Sepetiniz

Hastane Referansları RSS Besleme

08 Oca post_image_Üsküdar Medivia Hospital
0 318
Üsküdar Çengelköy de bulunan Medivia Hospital, Sandalye, Masa, Puf ve çeşitli dekorasyon ürünleri ihtiyacı için firmamızı tercih etti...
07 Oca post_image_Taksim Alman Hastanesi
0 360
Taksim Alman Hastanesi bekleme salonu sandalyelerini firmamızdan tedarik etmiştir...
31 Ara post_image_Özel Simav Tıp Merkezi
0 311
Özel Simav Tıp Merkezi polikliniklerinin ofis sandalyelerini, doktor koltuklarını, doktor masalarını ,hasta bekleme koltuklarını ,makam takımlarını, personel sandalyelerini ayrıca sandalye, berjer ve ..
29 Ara post_image_Kozyatağı Central Hospital Mobilya Dekorasyon
0 234
Kozyatağı İstanbul da bulunan Central Hospital, masa, kokteyl masası, bistro masa ve sandalye ihtiyaçlarını firmamızdan temin etti. ..
28 Ara post_image_Kartal Devlet Hastanesi
0 193
Firmamız Palmiye Koçak Dr. Lütfi Kırdar Kartal Devlet Hastanesinin aşağıda belirtilen birimlerinin dekorasyon ve tadilat işlerini yaptı 1-Acil servisteki tiraj bankoları 2-çeşitli birimlerinde kullanı..
27 Ara post_image_İstanbul Acıbadem Hastaneleri Dekorasyon
0 247
İstanbul Acıbadem Hastaneleri Dekorasyonu, bekleme salonları dekorasyonu, sandalye ve masaları firmamız tarafından projesel bazda gerçekleştirilmiştir...
22 Ara post_image_Erenköy Ruh ve Sinir Hastaları Hastanesi Dekorasyon
0 271
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi,sosyal tesislerinin ihtiyacı olan sandalye,masa,berjer,koltuk,personel masaları,banko ve bekleme koltukları gibi dekorasyon tamamlayıcı ürünlerini firmamızd..
16 Ara post_image_Büyük Anadolu Hastaneleri Hospitalpark
0 286
Kocaeli ve Samsun şehirlerinde sizlere hizmet veren Hospitalpark Hastaneleri'nin ofis koltukları, beyaz tiffany sandalyeleri, bekleme grupları, werzalit tablalı yemekhane masaları, hemşire koltuk, çal..
02 Eki post_image_Palu Sandalyeci
admin 0 608
İlk yerleşim yerlerinden biri olarak bilinen Elazığ'ın Palu ilçesi tarihi M.Ö. 5000 yıllarına kadar dayanmaktadır. Geçmişten bugüne kadar bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır.Birden çok medeniyete..
02 Eki post_image_Keban Sandalye
admin 0 629
Elazığ'da bulunan Keban barajından ismini almış Keban ilçesi, hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile ziyaretçilerini mest etmektedir. Bu bölgedeki Türk hakimiyeti Selçuklularla birlikte başlamıştır...
02 Eki post_image_Ağın Sandalye İmalatçısı
admin 0 666
Elâzığ ilinin Ağın ilçesi çok köklü bir maziye sahiptir. Ağın ilçesi, geçmişten günümüze kadar birbirinden farklı kavimlere ev sahipliği yapmış, bu yörede pek çok medeniyet yeşermiş ve farklı uluslar ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)