Menü
Sepetiniz

Otel Referansları RSS Besleme

05 May post_image_Salmakis Hotel ürünü
0 182
Salmakis Otel değerli misafirlerine hizmet veren Salmakis Otel işletmesinin sandalye, masa ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir.Ahşap masa sandalye takımımız rahatlığı, konforu ve şıklığ..
16 Şub post_image_Suudi Arabistan Cidde Novotel
0 630
Suudi Arabistan da bulunan Novotel Hotel; cafe ve restoranları için sandalye,masa,berjer ve koltuk gibi dekorasyon tamamlayıcı ürünleri firmamızdan ithal etti...
10 Oca post_image_Zeus Otel Dekorasyon Gökçeada
0 511
Gökçeada değerli misafirlerine hizmet veren Zeus Otel işletmesinin sandalye, masa, ahşap şezlong ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir...
08 Oca post_image_Yakamoz Hotel Kocaeli
0 504
Kocaeli ilçesinde hizmet veren Yakamoz Hotel'in modern restoran sandalyeleri, otel oda aksesuarları, klasik koltukları, poliüretan restoran sandalyeleri, ahşap tablalı masaları, runnerları, masa örtül..
08 Oca post_image_Villa Park Otel Makedonya Strumica
0 378
Makedonya’da yerleşik Villa Park Otelinin; otel odası mobilyaları (Dolap, baza, çalışma masası, komidin, valizlik, yan sehpa, kollu ahşap sandalye, kapı) Restoran ve cafe mobilyaları (Chester koltuk, ..
08 Oca post_image_Woody Ville Tatil Köyü
0 297
Woody Ville Tatil Köyü masa, sandalye, sedir, şezlong ihtiyacını firmamızdan temin etmiştir...
08 Oca post_image_Üsküdar Sumerdum Butik Otel
0 357
İstanbul Üsküdar da yeni hizmete giren Sumerdum Hotel, Sandalye, Masa, Berjer, Rattan Sandalye, Teak Masa, Alüminyum Masa Ayağı, Teak Şezlong, Sedir ve çeşitli Otel Dekorasyon Malzemelerini firmamızda..
07 Oca post_image_Tuntaş Otelleri Didim Kuşadası
0 459
Değerli misafirlerine her zaman en iyiyi sunmak için gayret gösteren güleryüzlü personeli ve uzman kadrosuyla Didim ve Kuşadası bölgesinde hizmet veren Tuntaş Otelleri; Ahşap Klasik Sandalye Bar Sanda..
07 Oca post_image_The Grand Mira Business Otel
0 418
Kartal'da faaliyet gösteren The Grand Mira Business Otel işletmesinin hilton sandalyeleri, banket masaları, oda dekorasyonları, kapitoneli koltukları firmamız tarafından tedarik edilmiştir.Kartal, Mal..
07 Oca post_image_Sultanahmet İstanbul Alaaddin Hotel Dekorasyon
0 404
İstanbul Sultanahmet'te yerleşik Aladdin Hotel, sandalye, masa,berjer,klasik koltuk,, banko ve çeşitli iç dekorasyon malzemelerini firmamızdan satın aldı...
07 Oca post_image_Sürmeli Otel
0 358
Beşiktaş ilçesinde değerli müşterilerine hizmet veren Sürmeli Oteller zincirinin, konferans sandalyeleri, sedirleri, restoran sandalyeleri, hilton toplantı salonu sandalyeleri, toplan davet tiffany sa..
05 Oca post_image_Şişli Lausos Palace Şişli
0 282
Şişli de Bulunan Lausos Hotel Palace, Banket Masa, Masa, Sandalye, Banket Sandalye gibi çeşitli dekorasyon ürünleri ihtiyacı için firmamızı tercih etti...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)