Menü
Sepetiniz

Düğün Salonu Referansları RSS Besleme

24 May Portekiz Setubal İhracatı
0 386
Portekiz Setubal yapılan ihracatımızda Palmiye koçak olarak Dünyada 71 ülkeye ihracat etmekteyiz, yaptığımız işi özenerek ve hakkıyla yaptığımızı söylemek yetmez, referanslarımız yaptıklarımızın kanıt..
25 Nis Society Event Company Fransa- Paris
0 547
Fransa’ya yapılan sevkiyatımızda 2000 adet Düğün Organizasyonu için malzeme gönderilmiştir. Palmiye koçak olarak Dünyada 71 ülkeye ihracat etmekteyiz, yaptığımız işi özenerek ve hakkıyla yaptığımızı s..
12 Şub Belçika Sultan Düğün Salonu
0 752
Belçika Niklaas ta yeni hizmete giren Sultan Düğün Salonu, Sandalye, Masa, Banket Sandalye, Banket Masa, Hilton Sandalye ve Gelin Damat Sandalyeleri ile Masasını firmamızdan tedarik etti...
10 Oca Zonguldak Elizya Düğün Salonu
0 849
Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonlarıyla Zonguldak Kozlu da yerleşik Elizya düğün ve toplantı salonu, banket sandalye,banket masa, hilton sandalye,berjer,gelin damat sandalyesi,nikah masası,..
08 Oca Y23 Organizasyon Düğün ve Davet Salonu Pendik
0 457
Pendik ilçesinde evliliğe ilk adımı atacak olacak çiftlerin tercih ettiği düğün salonu olması özelliğiyle değerli davetlilerine hizmet veren y23 Organizasyon Düğün ve Davet Salonunun Katlanır ayaklı b..
08 Oca Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe
0 956
2013 yılından hizmet'e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi'nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyel..
07 Oca Ti Amo Balo ve Davet Salonları Pendik İstanbul
0 649
İstanbul Pendik ilçesinde faaliyet sürdüren, gösterişli ve modern dekorları, son teknoloji ürünü ışık, ses ve görüntü sistemleriyle birbirinden güzel üç farklı salonda sizlere unutulmaz bir akşam hazı..
05 Oca Sormaz Grup Ormantepe Tesisleri Eskişehir
0 960
Eskişehir Mahmudiye değerli misafirlerine restoran, cafe ve düğün salonu olarak hizmet veren Sormaz Grup Ormantepe Tesisleri'nin firmamızdan aldığı ürünler : Gelin damat sandalyesi Ferforje sandalye B..
05 Oca Sidoma Düğün Salonu
0 471
Salon Sidoma Düğün Salonu Metal Sandalye, Masa Örtüsü,  Runner, Yuvarlak Masa ihtiyaçlarını firmamızdan karşılamıştır...
05 Oca Şaşmaz Düğün Salonu Ataşehir
0 414
Ataşehir de yeni hizmete giren Şaşmaz Düğün Salonları,Sandalye, Banket Sandalye, Masa, Banket Masa, Sandalye Örtüsü, Sandalye Giydirme, Runner, Gelin Damat Sandalyesi, Gelin Damat Masası. Josefin Kolt..
04 Oca Salon Elit Düğün Salonu
0 654
2012 yılından beridir Sultanbeyli'de Düğün Salonu işletmeciliği yapan Elit Düğün Salonunun sandalye süsleme aksesuarları, düğün salonu sandalyeleri, banket masaları ve runnerları firmamız tarafından t..
04 Oca Saklı Deniz Cafe Restoran ve Düğün Salonu Beylikdüzü İstanbul
0 397
Saklı Deniz Cafe, Restaurant ve Düğün Salonu, Sandalye, Masa, Tiffany Sandalye ve Banket Masa gibi Düğün Salonu Dekorasyon Ürünlerini firmamızdan temin etti...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)