Menü
Sepetiniz

Düğün Salonu Referansları RSS Besleme

25 Nis post_image_Society Event Company Fransa- Paris
0 261
Fransa’ya yapılan sevkiyatımızda 2000 adet Düğün Organizasyonu için malzeme gönderilmiştir. Palmiye koçak olarak Dünyada 71 ülkeye ihracat etmekteyiz, yaptığımız işi özenerek ve hakkıyla yaptığımızı s..
12 Şub post_image_Belçika Sultan Düğün Salonu
0 492
Belçika Niklaas ta yeni hizmete giren Sultan Düğün Salonu, Sandalye, Masa, Banket Sandalye, Banket Masa, Hilton Sandalye ve Gelin Damat Sandalyeleri ile Masasını firmamızdan tedarik etti...
10 Oca post_image_Zonguldak Elizya Düğün Salonu
0 453
Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonlarıyla Zonguldak Kozlu da yerleşik Elizya düğün ve toplantı salonu, banket sandalye,banket masa, hilton sandalye,berjer,gelin damat sandalyesi,nikah masası,..
08 Oca post_image_Y23 Organizasyon Düğün ve Davet Salonu Pendik
0 206
Pendik ilçesinde evliliğe ilk adımı atacak olacak çiftlerin tercih ettiği düğün salonu olması özelliğiyle değerli davetlilerine hizmet veren y23 Organizasyon Düğün ve Davet Salonunun Katlanır ayaklı b..
08 Oca post_image_Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe
0 415
2013 yılından hizmet'e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi'nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyel..
07 Oca post_image_Ti Amo Balo ve Davet Salonları Pendik İstanbul
0 353
İstanbul Pendik ilçesinde faaliyet sürdüren, gösterişli ve modern dekorları, son teknoloji ürünü ışık, ses ve görüntü sistemleriyle birbirinden güzel üç farklı salonda sizlere unutulmaz bir akşam hazı..
05 Oca post_image_Sormaz Grup Ormantepe Tesisleri Eskişehir
0 456
Eskişehir Mahmudiye değerli misafirlerine restoran, cafe ve düğün salonu olarak hizmet veren Sormaz Grup Ormantepe Tesisleri'nin firmamızdan aldığı ürünler : Gelin damat sandalyesi Ferforje sandalye B..
05 Oca post_image_Sidoma Düğün Salonu
0 216
Salon Sidoma Düğün Salonu Metal Sandalye, Masa Örtüsü,  Runner, Yuvarlak Masa ihtiyaçlarını firmamızdan karşılamıştır...
05 Oca post_image_Şaşmaz Düğün Salonu Ataşehir
0 209
Ataşehir de yeni hizmete giren Şaşmaz Düğün Salonları,Sandalye, Banket Sandalye, Masa, Banket Masa, Sandalye Örtüsü, Sandalye Giydirme, Runner, Gelin Damat Sandalyesi, Gelin Damat Masası. Josefin Kolt..
04 Oca post_image_Salon Elit Düğün Salonu
0 376
2012 yılından beridir Sultanbeyli'de Düğün Salonu işletmeciliği yapan Elit Düğün Salonunun sandalye süsleme aksesuarları, düğün salonu sandalyeleri, banket masaları ve runnerları firmamız tarafından t..
04 Oca post_image_Saklı Deniz Cafe Restoran ve Düğün Salonu Beylikdüzü İstanbul
0 190
Saklı Deniz Cafe, Restaurant ve Düğün Salonu, Sandalye, Masa, Tiffany Sandalye ve Banket Masa gibi Düğün Salonu Dekorasyon Ürünlerini firmamızdan temin etti...
04 Oca post_image_Salon Yıldızay Ataşehir
0 271
Ataşehir ilçesinde evlenecek çiftlere en iyiyi sunan Yıldızay Düğün Salonu'nun tiffany sandalyeleri, düğün salonu aksesuarları, yuvarlak banket masaları, napolyon sandalyeleri, gelin damat sandalyeler..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)