Fransa’ya yapılan sevkiyatımızda 2000 adet Düğün Organizasyonu için malzeme gönderilmiştir. Palmiye koçak olarak Dünyada 71 ülkeye ihracat etmekteyiz, yaptığımız işi özenerek ve hakkıyla yaptığımızı söylemek yetmez, referanslarımız yaptıklarımızın kanıtı olarak gösterilir. Fransa- Paris ülkesine giden ürünlerimiz:

. Banket

. Tiffany sandalye

. Napolyon sandalye

. Masa örtüleri

. Sandalye örtüleri

. Nikah masa-sandalye takımı

. Avizeler

. Şamdanlar

. Perdeler

. Koltuklar

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına Palmiye koçak olarak buradayız.

Fransa’ya yapılan sevkiyatımızda gönderdiğimiz ürünlerle birlikte Palmiye Koçak adını tüm dünyaya ulaştırmakla beraber, müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesi, konforu, zarifliği ve güvencemiz ile hizmetinize sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Eğer siz de işletmeniz için en iyisini istiyorsanız Palmiye Koçak olarak hizmetinizdeyiz.

Eğer önceden çalıştığımız projeler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız internet sitemizdeki “Referanslar” sayfasına göz atabilirsiniz. İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlere göz atmak ve bu ürünler hakkında genel bilgi almak için yine internet sitemizden faydalanabilirsiniz. Ürünlerimiz, projelerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ise bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal firmalarla çalışmalarımız karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak devam etmektedir.

İletişim adreslerimiz:

satis@palmiyekocak.com

+90 555 981 23 65

+90 216 427 75 58 (pbx)

 palmiyekocak.com


 

 Society Event Company Fr

a                 

  -