Menü
Sepetiniz

Mobilya Bakımı RSS Besleme

05 Oca Sandalyenin Uzun Ömürlü Olması İçin Ne Yapılmalı
0 2163
Sandalyeler sağlığımız açısından en önemli mobilyalardandır. Özellikle iş hayatında kullanılan sandalye çeşitleri zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz için önemlidir. Bel, boyun fıtığı gibi birçok rahatsız..
23 Ara Sandalye Ayakları Nasıl Takılır
0 2903
  Ofis, Restoran, Otel, özel kurum ve kuruluş mekanlarında kullandığımız, hayatımıza birçok kolaylık sağlayan sandalyelerde karşılaştığımız bir sorun olan sandalye ayaklarının kırılması durumu karşımı..
23 Ara Sandalye Montajı Nasıl Yapılır?
0 3025
Evinizin veya ofisinizin ya da bahçenizin vazgeçilmezidir onlar aslında. Olmazsa olmaz diyebileceğimiz en önceliklerimizdendir. Sandalyeler hayatımızda birçok kez yer kaplamaktadır.Hatta günlük hayatt..
23 Ara Sandalye ve Koltuk Lekeleri Nasıl Çıkarılır
0 3532
  Ofis, otel, cafe, özel kurum ve kuruluş mekanlarında kullandığınız sandalyeler çok sıklıkla kirlenebilir ve lekelenir. Bunun için endişe etmenize gerek yok, eskiden sadece sabunlu sular ile temizlen..
23 Ara Sandalye Nasıl Sökülür?
0 2099
  Sandalyelerinizin herhangi bir yerinde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, yahut buna tekabül eden başka bir sorun ile karşılaştığınızda hemen ilk aklınıza gelen bir tamirci veya sandalye veya m..
23 Ara Sandalye Tamiri Nasıl Yapılır?
0 4797
   Mutfak, yemek odası, balkon, teras gibi bölümlerde ve ofislerde rahatlık, hafiflik ve az yer kaplama özelliği nedeni ile tercih edilen sandalyeler iç ve dış mekan mobilyalarının en kullanışlı tamam..
22 Ara Ev Dekorasyonlarında Renkli Sandalye Kullanımı
0 3779
Birçok rengi ve tasarımı ile evlerinizi süsleyecek olan rengârenk sandalyeleri nerelerde nasıl kullanabilirsiniz gelin birlikte bakalım.Sizlerde evinizi dekore ederken işe ilk olarak renkleri düşünere..
22 Ara Evde Eskitme Sandalyeler
0 857
Ahşap sandalyeler için eskitme yapmayı düşünenlere yardımcı olması adına birkaç seçenekten bahsetmek doğru olacaktır. En çok tercih edilmekte olan eskitme yöntemi, boya ile yapılmakta olan olarak göz ..
22 Ara Evde Sandalye Nasıl Kaplanır?
0 2128
  Herkes sandalyelerini alırken birçok konuya dikkat eder fakat dikkat edilmesi gereken ve sonradan başınıza iş çıkaracak bir konu daha vardır aslında toplumda genel olarak bu konuya çok az dikkat edi..
20 Ara Sandalye Zımparalama Nasıl Yapılır?
0 1739
   İnsanların ürünlere ve ürünlerin  görünümlerine ne kadar değer verdikleri bilinmekte olunan bir durumdur. Özellikle sandalyeler, evlerin görünümlerinde büyük farklılıklar oluşturması açısından en ç..
02 Eki Sandalye Yapısı
admin 0 2452
Sandalye İskeleti ve YapısıYüksek kalite sandalye yapısının temel elemanlarıFarklı dizayn ve sandalye imalat etkenleri mutfak sandalyelerinin ultra sağlamlığını belirler.Sandalye iskeleti, fırınlanmış..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)