Menü
Sepetiniz

Mobilya Bakımı RSS Besleme

17 Kas Kumaş Sandalye Temizliği
0 303
Kumaş Sandalye Temizliği Kumaş sandalyeler, çeşitli malzemelerden yapılan olabilmekte ve her bir malzemenin kendine özgü temizlik ihtiyaçları vardır. Ayrıca bu rehber, pamuk, keten, kadife, sentetik ..
26 Eyl Ofis Sandalyesi Tamiri
0 723
Ofis Sandalyesi TamiriOfis Sandalyesi Tamiri: Neden Önemli ve Nasıl Etkili Yapılır?Ofis sandalyesi, günümüzde birçok profesyonelin vazgeçilmez bir parçasıdır. Saatlerce çalışırken bedenimizi dest..
13 Eyl Rattan Masa Sandalye Tamiri
0 1531
Rattan Masa Sandalye TamiriPlastik Örme Rattan Masa ve Sandalye Tamiri: Adım Adım RehberPlastik örme rattan, doğal rattanlar sunduğu estetik ve fonksiyonelliği, daha dayanıklı bir yapıyla birleşt..
02 Eyl Beyaz Ahşap Boyama
0 1547
Beyaz Ahşap Boyama RehberiAhşap mobilyalar ve yüzeyler, mekanlara doğal bir sıcaklık ve zarafet katar. Ancak zamanla, bu ahşap yüzeylerde eskime, renk değişimi veya lekeler oluşabilir. Bunun yanı sıra..
05 Oca Sandalyenin Uzun Ömürlü Olması İçin Ne Yapılmalı
0 3165
Sandalyeler sağlığımız açısından en önemli mobilyalardandır. Özellikle iş hayatında kullanılan sandalye çeşitleri zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz için önemlidir. Bel, boyun fıtığı gibi birçok rahatsız..
23 Ara Sandalye Ayakları Nasıl Takılır
0 4391
  Ofis, Restoran, Otel, özel kurum ve kuruluş mekanlarında kullandığımız, hayatımıza birçok kolaylık sağlayan sandalyelerde karşılaştığımız bir sorun olan sandalye ayaklarının kırılması durumu karşımı..
23 Ara Sandalye Montajı Nasıl Yapılır?
0 4841
Evinizin veya ofisinizin ya da bahçenizin vazgeçilmezidir onlar aslında. Olmazsa olmaz diyebileceğimiz en önceliklerimizdendir. Sandalyeler hayatımızda birçok kez yer kaplamaktadır.Hatta günlük hayatt..
23 Ara Sandalye ve Koltuk Lekeleri Nasıl Çıkarılır
0 5343
  Ofis, otel, cafe, özel kurum ve kuruluş mekanlarında kullandığınız sandalyeler çok sıklıkla kirlenebilir ve lekelenir. Bunun için endişe etmenize gerek yok, eskiden sadece sabunlu sular ile temizlen..
23 Ara Sandalye Nasıl Sökülür?
0 3271
  Sandalyelerinizin herhangi bir yerinde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, yahut buna tekabül eden başka bir sorun ile karşılaştığınızda hemen ilk aklınıza gelen bir tamirci veya sandalye veya m..
23 Ara Sandalye Tamiri Nasıl Yapılır?
0 6923
   Mutfak, yemek odası, balkon, teras gibi bölümlerde ve ofislerde rahatlık, hafiflik ve az yer kaplama özelliği nedeni ile tercih edilen sandalyeler iç ve dış mekan mobilyalarının en kullanışlı tamam..
22 Ara Ev Dekorasyonlarında Renkli Sandalye Kullanımı
0 6434
Birçok rengi ve tasarımı ile evlerinizi süsleyecek olan rengârenk sandalyeleri nerelerde nasıl kullanabilirsiniz gelin birlikte bakalım.Sizlerde evinizi dekore ederken işe ilk olarak renkleri düşünere..
22 Ara Evde Eskitme Sandalyeler
0 1266
Ahşap sandalyeler için eskitme yapmayı düşünenlere yardımcı olması adına birkaç seçenekten bahsetmek doğru olacaktır. En çok tercih edilmekte olan eskitme yöntemi, boya ile yapılmakta olan olarak göz ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)