Menü
Sepetiniz

Kurumsal Referanslar RSS Besleme

02 Eki post_image_Pozantı Sandalyeci
admin 0 734
Adana PozantıAdana Pozantı ilçesi Türk tarihi açısından çok önemli bir bölge olarak bilinir. Bu nedenle ilçenin tarihsel ve kültürel özellikleri hakkında bilgi edinmek milletimiz açısından çok büyük b..
02 Eki post_image_Sarıçam Sandalyeci
admin 0 911
Akdeniz Bölgesi'nin en bereketli ve zengin topraklarına sahip olan Sarıçam ilçesinin tarihi geçmişi Milattan Önce 1000'li yıllara kadar dayanmaktadır. Tarihsel süreç boyunca bir çok uygarlığın bu bölg..
02 Eki post_image_İmamoğlu Sandalyeci
admin 0 962
Adana'nın İmamoğlu ilçesi bir çok tarihi eseri ile her yıl binlerce turistin yakın ilgi alanına girmeyi başarmaktadır. Bölge hem yöresel kültürü ile hem de görülmeye değer mekanları ile tam bir medeni..
02 Eki post_image_Ceyhan Sandalyeci
admin 0 1050
Adana'nın en ünlü ilçeleri arasında yer alan Ceyhan, yaklaşık olarak 9 bin yıllık tarihi geçmişe sahiptir. Bölgenin en önemli toprakları arasında yer alan Ceyhan Ovası'nda vakti zamanında Hititler, As..
02 Eki post_image_Çukurova Sandalyeci
admin 0 1030
Adana'nın Çukurova ilçesi denildiği zaman akıllara gelen ilk şey Kitvanza Krallığı'dır. Zamanında bu bölgede hüküm sürmüş olan Kitvanza Krallığı'nın zamanla Hititlerin egemenliği altına girmesiyle bir..
02 Eki post_image_Karataş Sandalyeci
admin 0 732
Adana'nın Karataş ilçesi hem yüzölçümü ile hem de bir çok tarihi mekanı ve doğal güzellikleri ile turistik bir mekan olamaya hak kazanmıştır. Bölgeye geçmişten günümüze kadar tarih boyunca adından sık..
02 Eki post_image_Karaisalı Sandalye
admin 0 692
Adana KaraisalıAdana Karaisalı ilçesi genel olarak Roma Dönemi kalıntıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle de Karaisalı ilçesinin güney kısmında yer alan Midilli bölgesi, görülmeye değe..
02 Eki post_image_Kozan Sandalyeci
admin 0 1148
Adana Kozan ilçesi ülkemizin stratejik bağlamda en önemli toprak parçaları arasında yer almaktadır. Çünkü burada Mezopotamya Bölgesi'nden, İç Anadolu Bölgesi'ne kadar uzanan Anavarza-Sis-Kayseri ticar..
02 Eki post_image_Adana Seyhan Sandalye İmalatı
admin 0 1167
Adana ilinin merkez ilçesi olarak kendisini gösteren Seyhan ilçesi, hem görsel güzelliği ile hem de tarihi dokusu ile her yıl çok sayıda ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Seyhan ilçesinin özelliği pek ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)