Menü
Sepetiniz

Kurumsal Referanslar RSS Besleme

21 Eki Karmod Prefabrik Yapı Firmasının Ofis Mobilyalarının İmalatı ve Satışı
0 901
Ofis mobilyaları özel üretim dekorasyon ve proje çalışması.Ülkemizin önde gelen prefabrik yapılar, konteynerler, kabinler, çelik evler, prefabrik evler ve toplu konut projeler yapan İstanbul Tuzla’da ..
02 Eki Pozantı Sandalyeci
admin 0 1106
Adana PozantıAdana Pozantı ilçesi Türk tarihi açısından çok önemli bir bölge olarak bilinir. Bu nedenle ilçenin tarihsel ve kültürel özellikleri hakkında bilgi edinmek milletimiz açısından çok büyük b..
02 Eki Sarıçam Sandalyeci
admin 0 1297
Akdeniz Bölgesi'nin en bereketli ve zengin topraklarına sahip olan Sarıçam ilçesinin tarihi geçmişi Milattan Önce 1000'li yıllara kadar dayanmaktadır. Tarihsel süreç boyunca bir çok uygarlığın bu bölg..
02 Eki İmamoğlu Sandalyeci
admin 0 1365
Adana'nın İmamoğlu ilçesi bir çok tarihi eseri ile her yıl binlerce turistin yakın ilgi alanına girmeyi başarmaktadır. Bölge hem yöresel kültürü ile hem de görülmeye değer mekanları ile tam bir medeni..
02 Eki Ceyhan Sandalyeci
admin 0 1421
Adana'nın en ünlü ilçeleri arasında yer alan Ceyhan, yaklaşık olarak 9 bin yıllık tarihi geçmişe sahiptir. Bölgenin en önemli toprakları arasında yer alan Ceyhan Ovası'nda vakti zamanında Hititler, As..
02 Eki Çukurova Sandalyeci
admin 0 1423
Adana'nın Çukurova ilçesi denildiği zaman akıllara gelen ilk şey Kitvanza Krallığı'dır. Zamanında bu bölgede hüküm sürmüş olan Kitvanza Krallığı'nın zamanla Hititlerin egemenliği altına girmesiyle bir..
02 Eki Karataş Sandalyeci
admin 0 1136
Adana'nın Karataş ilçesi hem yüzölçümü ile hem de bir çok tarihi mekanı ve doğal güzellikleri ile turistik bir mekan olamaya hak kazanmıştır. Bölgeye geçmişten günümüze kadar tarih boyunca adından sık..
02 Eki Karaisalı Sandalye
admin 0 1060
Adana KaraisalıAdana Karaisalı ilçesi genel olarak Roma Dönemi kalıntıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle de Karaisalı ilçesinin güney kısmında yer alan Midilli bölgesi, görülmeye değe..
02 Eki Kozan Sandalyeci
admin 0 1543
Adana Kozan ilçesi ülkemizin stratejik bağlamda en önemli toprak parçaları arasında yer almaktadır. Çünkü burada Mezopotamya Bölgesi'nden, İç Anadolu Bölgesi'ne kadar uzanan Anavarza-Sis-Kayseri ticar..
02 Eki Adana Seyhan Sandalye İmalatı
admin 0 1685
Adana ilinin merkez ilçesi olarak kendisini gösteren Seyhan ilçesi, hem görsel güzelliği ile hem de tarihi dokusu ile her yıl çok sayıda ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Seyhan ilçesinin özelliği pek ..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)