Menü
Sepetiniz

Masa

Otel, Restoran, Cafe ve farklı mekanlarda kullanılan masa çeşitleri ve modelleriyle hizmetinizdeyiz. Birçok kategoride ürün ürettiğimiz gibi aynı zamanda  masa  üretimi ve ihracatı da gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde yer alan masaların istenilen tasarımlara sahip olması, farklı tasarımlara sahip olan ürünlerin kategorimizde yer alması, daha fazla alternatif seçeneğini ön plana çıkarmaktadır.  Farklı ölçü, malzeme ve tasarımda masanızı imal edebilir,  bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek istenilen tasarımı elde edebilmektedirler. Kütük Masa, Klasik masa modern masa ve sizin istediğiniz ölçülerde ürettiğimiz masalar ile yüzlerce çeşit modeli sitemizden sizlere sunmaktayız.  Dış mekanlarınızda dayanıklı ve uzun ömürlü compact tablalı, paslanmaz ayaklı masalarımız sitemize eklendi. Toptan alımlarda en ucuz fiyatlara temin edebileceğiniz masalar modern ve şık tasarımlara sitemizden ulaşabilirsiniz.  

Masa tasarımlarımızda ahşap malzemesinin önemi oldukça fazladır. Ahşap masaların çeşitliliği sayesinde müşterilerimiz istedikleri gibi bir masa bulabilme ihtimalini en üst düzeye çıkarabilmektedirler. Tüm bunlara olanak tanımamız, sektördeki kalitemizi ve öncü profilimizi ön plana çıkarıyor. Her mekana iyi bir şekilde uyum sağlayabilen ve tasarıma olumlu etki sunan ahşap masa çeşitleri, bünyemizde bulunmakta aynı zamanda satışa sunulmaktadır.  Masaların sahip olduğu tasarım, tarafımızca kreatif bir şekilde düzenlenmiştir. Farklı tasarıma sahip olan masaları bünyemizde görebilmek mümkündür. Buna olanak tanıyan bir firma olarak, yeni nesil tasarımları müşterilerimize sunup daha iyi bir görünüm elde etmelerine sebebiyet verdik. Böylelikle her konuda müşterilerimiz memnun kalabilmenin keyfini yaşıyor ve birçok kriteri göz önünde bulundurarak sektörde yer alıyor olmamız, dikkatli ve kaliteli bir iş ortaya çıkardığımızın göstergesidir


Kaliteden ödün vermeden üretilen ürünlerimiz müşterilerimizin  rahatlığını düşünerek tasarladık.  Aldığınız her ürün ile doğaya saygı duyuyor ve yeşil geleceklere ulaşmak için bizimle birlikte bir adım atmış oluyorsunuz bununla birlikte evini de güzelleştirmiş olacaksınız.  müşterilerimizin hem fiyat, hem de kalite açısından avantaja sahip olabilmeleri tarafımızca mümkün hale getirilmiştir. Bu prensipler ve kriterlerle birlikte sektörde yer alıyor olmamız, öncü profilimizi bir kez daha yansıtmakta aynı zamanda memnuniyeti arttırmaktadır. Hem çevre hareketine ortak olmak hem de masa sandalye ihtiyacın  gidermek için seni de  internet sitemize ve mağazalarımıza bekliyoruz. 
Avrupa Ülkeleri

arnavutluk   

ıspanya

avusturya 

makedonya

belçika

moldovya   

bulgaristan

hollanda

finlandiya

romanya

almanya

isveç

fransa

isviçre

yunanistan  

italya

maceristan

asdas

irlanda

ingiltere

sırbistan

Amerika Ülkeleri

amerika

canada

meksika

arjantin

brazil

venezuela

Afrika Ülkeleri

cezayir

fas

libya

kenya

mali
moritanya
nijerya
somali
sudan

tunusAsya Ülkeleri

AZERBEYCAN   

gürcistan

kazakistan

türkmenistan

özbekistan

tacikistan

pakistan

  singapur 

    japonya   

ermenistan

moğolistan

israil


Ortadoğu Ülkeleri

bae

bahreyn

 filistin

ırak

 iran    

katar  

kuveyt    

suudi arabistan     

ürdün 

yemen