Menü
Sepetiniz

Okul Referansları RSS Besleme

16 Şub post_image_Çamlık İlköğretim Okulu
0 366
Pendik Çamlık İlköğretim Okulu Yeşil Plastik Sandalye, Turuncu Plastik Sandalye ve Okul Sıraları ihtiyaçlarını firmamızdan tedarik etmiştir...
10 Oca post_image_Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı
0 380
Beşiktaş Sandalyeci firmanız olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı'nın tiffany sandalye, banket yuvarlak masa, rattan sandalyeleri, masa örtüleri ve çeşitli dekorasyon mobilyaları firmamız tarafında..
07 Oca post_image_Süleyman Yazıcı İmam Hatip Ortaokulu
0 475
Pendik ilçesinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Süleyman Yazıcı İmam Hatip Ortaokulu'nun mavi plastik sandalyeleri, toplantı masaları, öğretmenler odası mobilyaları, yeşil enjeksiyon plastik s..
05 Oca post_image_Seyir Koleji Pendik İstanbul
0 237
Global dünyada, uzman kadrosuyla uluslararası alanda tercih edilecek kişi yetiştirmeyi hedefleyen Seyir Koleji'nin okul sıraları, bekleme sandalyeleri, kumaş kaplı kollu sandalyeleri ve okul mobilya a..
04 Oca post_image_Sancaktepe Birikim Koleji
0 292
Sancaktepe Birikim Eğitim Kurumları sıra, masa, sandalye, koltuk ve makam odası takımlarını firmamızdan tedarik etmiştir...
04 Oca post_image_Sağlık Bilimleri Üniversitesi
0 240
Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin okul sıraları, ofis koltukları, bekleme grupları, plastik sandalyeleri, laboratuvar mobilyaları, öğrenci dolapları, kitaplıkları, kantin sandalyeleri, yemekhane masal..
31 Ara post_image_Özyeğin Üniversitesi
0 256
Özyeğin Üniversitesi ofis sandalyeleri, ofis masaları, özel üretim masa ayakları, sınıf sıraları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Türkiye'de bulunan Üniversitelere, Liselere, Kolejlere sandalye..
31 Ara post_image_Özel Zehra Anaokulu
0 258
Özel Zehra Anaokulu Sandalyelerini, oturma gruplarını, masalarını, ofis koltuklarını firmamızdan temin etti. İstanbul genelinde ve Türkiye'nin bir çok noktasındaki okulların sıra, sandalye, dolap, mas..
30 Ara post_image_Mef Okulları Beşiktaş
0 215
Mef Okulları, Kantin ve yemekhaneleri için Sandalye, Banket Sandalye, Masa ve Masa ayaklarını firmamızdan satın aldı. ..
29 Ara post_image_Maltepe Marmara Üniversitesi Sosyal Tesisleri
0 282
Maltepe Marmara Üniversitesi Sosyal Tesisleri masa, sandalye, sandalye giydirme mamullerini firmamızdan temin etmiştir...
29 Ara post_image_Lale Koleji Konya
0 246
"Özel Lale Erkek Lisesi" adıyla 1985’te Konya’nın ilk özel "Erkek Koleji" olarak eğitime başlayan Lale Koleji'nin Konferans Sandalyesi, Okul Sıraları firmamız tarafından tedarik edilmiştir...
29 Ara post_image_Kudüs Koleji Başakşehir
0 374
Başakşehir ilçesinde yeni faaliyete geçen Kudüs Koleji'nin mavi hilton sandalyeleri, anasınıfı mobilyaları, yeşil ve kırmızı plastik sandalyeleri, werzalit okul sıraları, öğrenci dolapları, anaokulu s..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)