Menü
Sepetiniz

Okul Referansları RSS Besleme

16 Şub Çamlık İlköğretim Okulu
0 1783
Pendik Çamlık İlköğretim Okulu Yeşil Plastik Sandalye, Turuncu Plastik Sandalye ve Okul Sıraları ihtiyaçlarını firmamızdan tedarik etmiştir...
10 Oca Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı
0 2271
Beşiktaş Sandalyeci firmanız olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı'nın tiffany sandalye, banket yuvarlak masa, rattan sandalyeleri, masa örtüleri ve çeşitli dekorasyon mobilyaları firmamız tarafında..
07 Oca Süleyman Yazıcı İmam Hatip Ortaokulu
0 1921
Pendik ilçesinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Süleyman Yazıcı İmam Hatip Ortaokulu'nun mavi plastik sandalyeleri, toplantı masaları, öğretmenler odası mobilyaları, yeşil enjeksiyon plastik s..
05 Oca Seyir Koleji Pendik İstanbul
0 1620
Global dünyada, uzman kadrosuyla uluslararası alanda tercih edilecek kişi yetiştirmeyi hedefleyen Seyir Koleji'nin okul sıraları, bekleme sandalyeleri, kumaş kaplı kollu sandalyeleri ve okul mobilya a..
04 Oca Sancaktepe Birikim Koleji
0 1656
Sancaktepe Birikim Eğitim Kurumları sıra, masa, sandalye, koltuk ve makam odası takımlarını firmamızdan tedarik etmiştir...
04 Oca Sağlık Bilimleri Üniversitesi
0 1557
Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin okul sıraları, ofis koltukları, bekleme grupları, plastik sandalyeleri, laboratuvar mobilyaları, öğrenci dolapları, kitaplıkları, kantin sandalyeleri, yemekhane masal..
31 Ara Özyeğin Üniversitesi
0 1532
Özyeğin Üniversitesi ofis sandalyeleri, ofis masaları, özel üretim masa ayakları, sınıf sıraları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Türkiye'de bulunan Üniversitelere, Liselere, Kolejlere sandalye..
31 Ara Özel Zehra Anaokulu
0 1855
Özel Zehra Anaokulu Sandalyelerini, oturma gruplarını, masalarını, ofis koltuklarını firmamızdan temin etti. İstanbul genelinde ve Türkiye'nin bir çok noktasındaki okulların sıra, sandalye, dolap, mas..
30 Ara Mef Okulları Beşiktaş
0 1413
Mef Okulları, Kantin ve yemekhaneleri için Sandalye, Banket Sandalye, Masa ve Masa ayaklarını firmamızdan satın aldı. ..
29 Ara Maltepe Marmara Üniversitesi Sosyal Tesisleri
0 1831
Maltepe Marmara Üniversitesi Sosyal Tesisleri masa, sandalye, sandalye giydirme mamullerini firmamızdan temin etmiştir...
29 Ara Lale Koleji Konya
0 1659
"Özel Lale Erkek Lisesi" adıyla 1985’te Konya’nın ilk özel "Erkek Koleji" olarak eğitime başlayan Lale Koleji'nin Konferans Sandalyesi, Okul Sıraları firmamız tarafından tedarik edilmiştir...
29 Ara Kudüs Koleji Başakşehir
0 1971
Başakşehir ilçesinde yeni faaliyete geçen Kudüs Koleji'nin mavi hilton sandalyeleri, anasınıfı mobilyaları, yeşil ve kırmızı plastik sandalyeleri, werzalit okul sıraları, öğrenci dolapları, anaokulu s..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)