Menü
Sepetiniz

Sponsorluklar RSS Besleme

08 Oca post_image_Yine de Aşığım
0 236
Atv’de yayınlanan başrollerini HALUK BİLGİNER ve ŞEVVAL SAM’ın paylaştığı YİNE DE AŞIĞIM adlı diziye sandalye, masa, berjer ve dekorasyon mamulleri vererek Mobilya Sponsorluğunu yaptı.....
08 Oca post_image_Umut Filmi Palmiye Koçak Sinemalarda
0 216
Sinemalarda 2009 yılı Şubat ayında Vizyona giren UMUT adlı Sinema Filmine sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa, orta sehpa, dilsiz uşak, hilton sandalye ve metal sandalye gibi dekorasyon mamul..
05 Oca post_image_Star Tvde geniş zamanlar dizi mobilya sponsoru
0 192
GENİŞ ZAMANLAR PALMİYE KOÇAK STAR TV’de Star Tv’de yayınlanan GENİŞ ZAMANLAR adlı Diziye sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa, orta sehpa, dilsiz uşak, hilton sandalye ve metal sandalye  gibi ..
05 Oca post_image_Skytürk Nokta Programı Mobilya Sponsoru
0 183
İLKİN ÜNDEŞ’le son nokta PALMİYE KOÇAK SKYTÜRK’te yayınlanan İLKİN ÜNDEŞ’LE SON NOKTA adlı Haber Programına sandalye, masa ,berjer ,dresuar ,zigon sehpa ,orta sehpa ,dilsiz uşak, hilton sandalye ve me..
31 Ara post_image_Nerede kalmıştık
0 351
PALMİYE KOÇAK DİGİTÜRK TÜRKMAX TV’de yayınlanan NEREDE KALMIŞTIK adlı Diziye sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa, orta sehpa, dilsiz uşak, hilton sandalye ve metal sandalye gibi dekorasyon ma..
29 Ara post_image_Kurtlar Vadisi Pusu
0 200
Star Tv ve Atv yayınlanan KURTLAR VADİSİ PUSU adlı Diziye sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa ,orta sehpa ,dilsiz uşak ,hilton sandalye ve metal sandalye gibi dekorasyon mamulleri vererek Mob..
29 Ara post_image_Köprü Dizisi Mobilya Sponsoru Palmiye Koçak
0 189
Star Tv’de yayınlanan KÖPRÜ adlı Diziye sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa, orta sehpa, dilsiz uşak, hilton sandalye ve metal sandalye gibi dekorasyon mamulleri vererek Mobilya Sponsorluğu y..
27 Ara post_image_Kanal 7'de Yayınlanan Anadolu Yıldızları Mobilya Sponsoru
0 186
Kanal 7 de yayınlanan ANADOLU YILDIZI adlı Programa sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa ,orta sehpa ,dilsiz uşak ,hilton sandalye ve metal sandalye gibi dekorasyon mamulleri vererek Mobilya S..
27 Ara post_image_İş ve Yaşam Skyturk 360 Sponsorluğu
0 192
Sky Türk kanalında yayınlanan İŞ VE YAŞAM adlı sektörel haber programına sandalye, masa, berjer ,koltuk gibi dekorasyon tamamlayıcı ürünler vererek Mobilya Sponsorluğu yaptı.....
27 Ara post_image_İmkansız Aşk
0 182
Star Tv’de yayınlanan başrolde EBRU GÜNDEŞ’in oynadığı İMKANSIZ AŞK adlı dizi filime  sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa, orta sehpa, dilsiz uşak, hilton sandalye ve metal sandalye  gibi dek..
23 Ara post_image_Hayat Kavgam Dizisi Mobilya Sponsoru
0 182
Show tv de yayınlanan HAYAT KAVGAM adlı Diziye sandalye, masa ve berjer gibi ürünleri vererek Mobilya Aksesuar Sponsorluğu yaptı.....
23 Ara post_image_Gazi Dizisi Mobilya Sponsoru
0 195
Atv’de yayınlanan GAZİ adlı Diziye sandalye, masa, berjer, dresuar, zigon sehpa, orta sehpa, dilsiz uşak, hilton sandalye ve metal sandalye gibi dekorasyon mamulleri vererek Mobilya Sponsorluğu yaptı...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)