Menü
Sepetiniz

İhracat Ülkelerimiz RSS Besleme

30 Ara post_image_Ortadoğu Ülkeleri
0 351
Firmanın İthal Ettiği Ürünler;Otel Mobilyaları, Restoran Mobilyaları, Ahşap Modern Masa, Ahşap Modern Sandalye, Modern Berjer, Koltuk, Chester Koltuk, Masa Modelleri, Masa Çeşitleri, Cafe Masaları, Re..
15 Ara post_image_Avrupa Ülkeleri
0 295
Arnavutlukta ihracat yaptığımız bazı şehirler : Tiran Dıraç AvlonyaMadritte bulunan Espranza cafenin masa ve sandalye ihracatı firmamızdan tarafından karşılanmıştırMattersburg şehrine masa v..
14 Ara post_image_Asya Ülkeleri
0 334
Ülkelere İhraç Ettiğimiz Mamuller;Cafe Masaları, Cafe Sandalyeleri, Cafe Sedirleri, Cafe Bar Dekorasyon Malzemeleri, Restoran Sandalyeleri, Restoran Masaları, Restoran Servantları, Restoran Kanepeleri..
14 Ara post_image_Amerika Ülkeleri İhracati
0 265
Palmiye Koçak olarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın dört bir köşesine sandalye, koltuk, masa ve benzeri mobilya satışı yapmaktayız. Firmamız, Amerika, Asya ve Afrika kıtaları dahil olmak üzere dün..
14 Ara post_image_Tüm Ülke İhracatları
0 226
Palmiye Koçak olarak sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz.Palmiye Koçak kendi tesislerinde üretilen ürünlerini; Avrupa, Asya, Afrika ve Ortadoğu genelinde 50 den fazla ülkeye ihraç ediyor. Avrupa Ülk..
14 Ara post_image_Afrika Ülkelerine Mobilya satışı
admin 0 469
Palmiye Koçak olarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın dört bir köşesine mobilya satışı yapmaktayız. Firmamızın çalıştığı ülkeler arasında çeşitli Amerika, Asya ve Afrika ülkeleri yer almaktadır. Ürü..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)