Menü
Sepetiniz

Mobilya Dekorasyon RSS Besleme

05 Oca post_image_Sandalyeyi Kim İcat Etti
0 1068
M.Ö. 3000 yılında, eski Mısır’da bazı törenlerde yüksek arkalıklı sandalyeler kullanıldığı biliniyor. Ancak, Ortaçağ’dan önce, arkalıklı sandalyelerin sayısı çok azdı. 1725 yılında Fransa’da Rococo st..
04 Oca post_image_Sandalye Alırken Bunlara Dikkat Edin
0 252
Evinize mobilya veya mobilya eşyaları alırken öncelikle tabi ki bir mağaza gidip gözle görmek istersiniz fakat bunun yanı sıra olarak tabi birçok araştırma yaptığınız da oluyordur.Gelişen teknoloji il..
03 Oca post_image_Cafe, Otel ve Restorant gibi ticari mekanlarınız için Sandalye ve Masa seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar
0 189
Yeni bir mekan açarken, sandalye ve masa alımında dikkat etmeniz gereken hususları kısaca özetlemek istedik.Sandalye ve Masa SeçimiÖncelikle, mekanınızın konseptini belirleyin. İç ve dış mekân ayrı..
31 Ara post_image_Mobilya Alacaklara Fayda Sağlayacak Tavsiyeler
0 219
Yeni evinize, ofisinize mobilya alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.Mobilya satın alırken dikkat etmelisiniz çünkü ekmek almaya gitmiyorsunuz. Yıllarca kullanacağınız mobilyalar hayatı..
30 Ara post_image_Metal Sandalye Çeşitleri
0 381
Metal sandalye kullanımı ev, ofis, okul ve işyeri eşyalarımız arasında kullanılmakta olan malzemelerden en fazla tercih edilenler arasındadır. Hem metalden kaynaklanan dayanıklılığı hem kullanım kolay..
30 Ara post_image_Metal Paslanmaz Masa Ayakları
0 139
Bir kafe ya da restorana gittiğimizde pek de fazla dikkatimizi çekmeyen ve önemsemediğimiz masa ayakları, işlevsel olarak, bir mekan için önemli ayrıntılardan biridir. Çoğu insan masa tablasının altın..
29 Ara post_image_Masa Tarihi
0 107
Bir masanın ne kadar ilgi çekici,ne kadar farklı olabileceğini düşünün. Yaratıcı tasarımcılar bizlere günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan, üzerinde yemek yediğimiz, çalıştığımız masaların nasıl olup ..
27 Ara post_image_Kaliteli ve Ucuz Sandalye
0 259
Cafe Sandalyeleri, Restoran Sandalyeleri, Otel Sandalyeleri, Pastane Sandalyeleri, Hastane Sandalyeleri, Ev Sandalyeleri ve Ofis Sandalyeleri yalnızca Palmiye Koçak Mobilya'da. ..
23 Ara post_image_Günlük Hayatımızda Sandalyeler
0 203
Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız, ancak kıymetini çoğu zaman fark edemediğimiz sandalyelerin satışa sunulmadan önce ne tür ince işlemlere tabi tutulduğunu biliyor muydunuz?Tahta, plastik ve ..
22 Ara post_image_Ev Dekorasyonlarında Renkli Sandalye Kullanımı
0 163
Birçok rengi ve tasarımı ile evlerinizi süsleyecek olan rengârenk sandalyeleri nerelerde nasıl kullanabilirsiniz gelin birlikte bakalım.Sizlerde evinizi dekore ederken işe ilk olarak renkleri düşünere..
22 Ara post_image_Evde Eskitme Sandalyeler
0 157
Ahşap sandalyeler için eskitme yapmayı düşünenlere yardımcı olması adına birkaç seçenekten bahsetmek doğru olacaktır. En çok tercih edilmekte olan eskitme yöntemi, boya ile yapılmakta olan olarak göz ..
22 Ara post_image_Evde Sandalye Nasıl Kaplanır?
0 565
Herkes sandalyelerini alırken birçok konuya dikkat eder. Fakat dikkat edilmesi gereken ve sonradan başınıza iş çıkaracak bir konu daha vardır.Herkes sandalyelerini alırken birçok konuya dikkat eder. F..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)