Menü
Sepetiniz

Devlet Kurumları Referansları RSS Besleme

15 Haz post_image_Heaş Havaalanı işletme ve havacılık endüstrileri a.ş.
0 237
Havaalanı işletme ve havacılık endüstrileri a.ş08 Ocak 2001 tarihinde trafiğe açılan, İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Gökçen havalimanı  Anadolu yakasının Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Tür..
10 Oca post_image_Zonguldak Öğretmen Evi
0 388
Zonguldak öğretmen evinin rattan sandalyeleri, renkli plastik sandalyeleri,konferans sandalyeleri, rattan enjeksiyon koltukları, camlı rattan sehpaları, dikdörtgen ahşap tablalı restoran masaları, mod..
10 Oca post_image_Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı
0 516
Beşiktaş Sandalyeci firmanız olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı'nın tiffany sandalye, banket yuvarlak masa, rattan sandalyeleri, masa örtüleri ve çeşitli dekorasyon mobilyaları firmamız tarafında..
08 Oca post_image_Yalova Deniz Kuvvetleri Özel Eğitim Merkezi Masa Sandalye Ofis Mobilyaları Temini
0 358
Deniz Kuvvetleri Yalova özel Eğitim Merkez Komutanlığı, Yalova da bulunan tesislerinin mobilya dekorasyon işlerini firmamıza yaptırdı. Kuruma Yapılan İşler, Konferans Salonu Mobilyaları, Sandalye, Mas..
08 Oca post_image_Vakıf Yurtları
0 346
Vakıf 7 bölgeden oluşan yurtları için imal etmiş olduğumuz dolaplar, masalar, ofis mobilyaları, sandalyeler ve dekorasyon mobilyalarının 1. Bölgedeki İllere sevkiyatı başladı...
08 Oca post_image_Validebağ Semt Konağı Üsküdar
0 364
Üsküdar ilçesinde hizmet veren Validebağ Semt Konağı'nın büro sandalyeleri, kütüphane dolapları, dış mekan tik sandalyeleri, köşe sedirleri, sehpaları, ofis koltukları, konferans sandalyeleri firmamız..
08 Oca post_image_Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe
0 585
2013 yılından hizmet'e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi'nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyel..
07 Oca post_image_Tuzla Piyade Okul Komutanlığı
0 389
İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Tuzla Piyade Okul komutanlığının werzalit masaları, bekleme sandalyeleri, banket sandalyeleri, verzalit sandalyeleri, ofis koltukları, makam oda takımları firmamız t..
07 Oca post_image_Türk Kızılayı
0 395
Kızılay bünyesinde kurulan Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi ve Marmara Bölge Afet Müdahale Lojistik Merkezinin ofis koltukları, sekreter koltukları, bekleme salonu takımları, ofis mobilyaları firmamız ..
07 Oca post_image_Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı
0 453
Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı'na satılan ürünler :dikdörtgen mdflam tablalı katlanır ayaklı masalarofis koltuklarışef koltuklarıbekleme gruplarıofis mobilyalarımakam takımlarıçalışma koltuklar..
07 Oca post_image_Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş
0 361
Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.'nin ofis masaları, bekleme koltukları, çalışma sandalyeleri ve çeşitli mobilya ihtiyaçları firmamız tarafından satılmıştır.Kurumsal firmalar ve devlet kurumları ile ..
07 Oca post_image_TRT Ankara ve İstanbul Müdürlükleri
0 374
TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Bağı ve Hayatı Güzel Yaşa isimli programlarının stüdyoları için bistro masalar, bar sandalyeleri firmamız tarafından tedarik edilmiştir.  Devlet kurumlarıyla karşılık..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)