Edinilen bilgilere göre, Konya’nın Ahırlı ilçesi MÖ 2.000’li yıllara kadar uzanan bir tarihe sahiptir.

Bölgede yapılan kazılar sonucunda gün yüzüne çıkarılmış olan tarihi eserler, bu toprakların Türk hakimiyetinden önceki devirlerde Bizans İmparatorluğu'na bağlı olduğunu göstermektedir. Bölge 1071 Malazgirt Savaşı'ndan sonra tamamen Türk egemenliği altına girmiştir.

Fakat bölgenin Türkleşmesi Orta Asya Türklerinin buraya yerleşmesiyle gerçekleşmiştir. İlçe isminin nereden geldiği ile ilgili ise çeşitli rivayetler bulunmaktadır. Bir rivayete göre Selçuklular döneminde bölgede Ahu Bey isimli bir beyin yaşadığı, bu nedenle de ilçeye Ahurlu isminin verildiği, bu ismin zamanla Ahırlı şeklinde söylenegeldiği öne sürülmektedir.

Konya’nın Ahırlı ilçesi, sınırları içerisinde bulunan otel ve restoran işletmeleri ile dikkat çekmektedir. İlçeye yapılan ziyaretlerin bölgenin ne denli nostaljik bir hava yansıttığını kanıtlamış olması, bu ilçenin çok sayıda ziyaretçi çekmesine sebep olmuştur. Her yıl çok sayıda ziyaretçinin uğradığı Ahırlı ilçesinde yer alan mekanlar da bu sebeple şıklığa özen göstermiş, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve iyi zaman geçirmelerini sağlamaya çalışmıştır. Yemyeşil doğanın ortasında yer alan Ahırlı ilçesi pek çok açıdan doğa ile insan hayatının kesişiminin en güzel örneklerinden birini oluşturmaktadır. Ahırlı’da yer alan işletmelerin tümünde koltuk ve berjer kullanımına özen gösterilmiştir. Çünkü, az önce de bahsettiğimiz gibi, burada en önemli şey insanların konforu olmuştur. Ahırlı sandalye imalatı dendiğinde de akla ilk gelen firmalardan birisi Palmiye Koçak’tır. Zira, Türkiye’nin mobilya ve dekorasyon alanında en köklü ve tecrübeli firmalarından olarak ülkemizin dört bir yanına ürün göndermekteyiz. Ahırlı sandalye imalatını en iyi şekilde biz gerçekleştiriyoruz.

Eğer siz de işletmeniz için en iyisini istiyorsanız, Palmiye Koçak olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın dört bir köşesine yaptığımız ürün ihracatı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize amaç biliyoruz. Yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile tüm müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. Ahırlı Sandalye İmalatı Palmiye Koçak olarak önceden üzerinde çalıştığımız projeleri internet sitemizdeki referanslardan görebilirsiniz. Bunun yanında, satışını ve imalatını yaptığımız ürünleri de aynı şekilde internet sitemizden görebilir, bu ürünler hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuz için yine internet sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Tüm işletmelerle karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak çalışmayı sürdürmekteyiz. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Ahırlı Sandalye İmalatı