Düğün salonu sandalyeleri imalatı yapan firmamız tiffany sandalye, napolyon sandalye, banket sandalye çeşitleriyle cazip fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Belçika'da bulunan düğün salonları için sandalye ve masa satışı yapan firmamız lojistik maliyetlerini olabildiğince düşürerek en uygun fiyatla mobilyalarınızı almanızı sağlamaktadır.

Düğün, Sünnet, Kına, Nişan vb. organizasyonlarınız için mekanlarınızın dekorasyonuna göre ürünleri seçmek için 5000'den fazla ürün bulunan sitemizden faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden sitemizi rahatça gezebilirsiniz.

17 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren firmamız dış ticaret konusunda uzman ekibi ve lojistik iş ortaklarıyla ürünlerinizi sizlere en hızlı şekilde ulaştırır.

Sint-Niklaas, Brüksel, Gent, Brugge şehirlerinde bulunan düğün salonları ve eğlence mekanları için yaptığımız ürün gönderimleri ve bazı referanslarımız

Yurtdışı gönderimlerde gönderim maliyetleri alıcıya aittir, istenildiği takdirde iş ortaklarımız olan lojistik firmalarımızla anlaşma sağlanarak uygun fiyatlarla ürün gönderimi yapılarak alıcıya yansıtılır.