Almanya Büyükelçiliği Ankara

Almanya Büyükelçiliği’nin verzalit tablalı katlanır bistro masaları, Jarse Streç Bistro Masa Örtüleri, ofis koltukları, bekleme grupları, personel sandalyeleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleşti. Yurtiçi ve Yurtdışı Devlet Kurumları ile özenle çalışmaya devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Türkiye’ye ve Tüm Ülkelere gönderim.  satis@palmiyekocak.com +90 555 981 23 65 +90 216 427 75 58 […]

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı’na satılan ürünler : dikdörtgen mdflam tablalı katlanır ayaklı masalar ofis koltukları şef koltukları bekleme grupları ofis mobilyaları makam takımları çalışma koltukları yemekhane sandalyeleri’dir Çalışma Koltuğu Kırmızı Çalışma Sandalyesi

Tenzile Erdoğan Pendik Konuk Evi

Pendik Belediyesi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rahmetli annesi Tenzile Erdoğan ismi verilen; yetim çocuklar ve anneler için barınma, eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilecek 32 konutluk konukevinin Poliüretan deri koltukları Sehpaları Oda dekorasyon mobilyaları Bekleme Koltukları Kolon giydirmeleri Sehpaları Yemek Masaları Modern Sandalyeleri firmamız tarafından imal edilmiştir.

Silivri Cezaevi

Silivri Cezaevi’nin restoran sandalyeleri, kare tablalı baskılı ahşap masaları, ekonomik ahşap restoran sandalyeleri, servantları, yuvarlak tablalı masaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Devlet kurumlarıyla uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Zonguldak Öğretmen Evi

Zonguldak öğretmen evinin rattan sandalyeleri, renkli plastik sandalyeleri,konferans sandalyeleri, rattan enjeksiyon koltukları, camlı rattan sehpaları, dikdörtgen ahşap tablalı restoran masaları, modern ahşap restoran sandalyeleri, rannerları, servantları ve çeşitli mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Kalite ve Uygun fiyatlı mobilya için doğru adrestesiniz.

Malatya Dugun Tiffany Sandalye

Malatya Öğretmenevi

Malatya Öğretmenevi’nin düğün salonu hilton sandalyeleri, yuvarlak banket masaları, deri koltukları, ahşap restoran sandalyeleri, otel odası aksesuarları, düğün salonu sandalye süsleme tülleri ve çeşitli mobilya aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve sevkiyatı gerçekleştirildi. Türkiye’nin her noktasına en uygun mobilya fiyatlarını sunuyoruz. Bizden fiyat almadan lütfen karar vermeyiniz.

Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe

2013 yılından hizmet’e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyeleri, dış mekan rattan sandalyeleri, restoran masaları, servantları, poliüretan sandalyeleri ve çeşitli mobilya aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı.

Türk Kızılayı

Kızılay bünyesinde kurulan Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi ve Marmara Bölge Afet Müdahale Lojistik Merkezinin ofis koltukları, sekreter koltukları, bekleme salonu takımları, ofis mobilyaları firmamız tarafından tedarik edildi ve satışı yapıldı. Devlet kurumları ve Kurumsal firmaların mobilya ihtiyaçlarını 5000’den fazla ürün, profesyonel satış ve uzman sevkiyat montaj ekibimizle karşılamaya devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. […]