Tenzile Erdoğan Pendik Konuk Evi

Pendik Belediyesi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rahmetli annesi Tenzile Erdoğan ismi verilen; yetim çocuklar ve anneler için barınma, eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilecek 32 konutluk konukevinin Poliüretan deri koltukları Sehpaları Oda dekorasyon mobilyaları Bekleme Koltukları Kolon giydirmeleri Sehpaları Yemek Masaları Modern Sandalyeleri firmamız tarafından imal edilmiştir.

Silivri Cezaevi

Silivri Cezaevi’nin restoran sandalyeleri, kare tablalı baskılı ahşap masaları, ekonomik ahşap restoran sandalyeleri, servantları, yuvarlak tablalı masaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Devlet kurumlarıyla uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Zonguldak Öğretmen Evi

Zonguldak öğretmen evinin rattan sandalyeleri, renkli plastik sandalyeleri,konferans sandalyeleri, rattan enjeksiyon koltukları, camlı rattan sehpaları, dikdörtgen ahşap tablalı restoran masaları, modern ahşap restoran sandalyeleri, rannerları, servantları ve çeşitli mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Kalite ve Uygun fiyatlı mobilya için doğru adrestesiniz.

Malatya Dugun Tiffany Sandalye

Malatya Öğretmenevi

Malatya Öğretmenevi’nin düğün salonu hilton sandalyeleri, yuvarlak banket masaları, deri koltukları, ahşap restoran sandalyeleri, otel odası aksesuarları, düğün salonu sandalye süsleme tülleri ve çeşitli mobilya aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve sevkiyatı gerçekleştirildi. Türkiye’nin her noktasına en uygun mobilya fiyatlarını sunuyoruz. Bizden fiyat almadan lütfen karar vermeyiniz.

Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe

2013 yılından hizmet’e açılan Restoran, Davet Salonu, Cafe olarak hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin gold tiffany sandalyeleri, banket masa örtüleri, rannerlerı, ekonomik ahşap restoran sandalyeleri, dış mekan rattan sandalyeleri, restoran masaları, servantları, poliüretan sandalyeleri ve çeşitli mobilya aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı.

Türk Kızılayı

Kızılay bünyesinde kurulan Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi ve Marmara Bölge Afet Müdahale Lojistik Merkezinin ofis koltukları, sekreter koltukları, bekleme salonu takımları, ofis mobilyaları firmamız tarafından tedarik edildi ve satışı yapıldı. Devlet kurumları ve Kurumsal firmaların mobilya ihtiyaçlarını 5000’den fazla ürün, profesyonel satış ve uzman sevkiyat montaj ekibimizle karşılamaya devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. […]

Diyanet İşleri Başkanlığı Kırklareli Müftülük Binası

Kırklareli Müftülüğünün bekleme takımları, makam odası takımları, banket sandalyeleri, ahşap toplantı salonu masası ve mobilya dekorasyon ürünleri firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Kaliteli ve Cazip ödeme koşullarıyla Türkiye’nin her noktasındaki devlet kurumları ile koordineli ve uyum içinde çalışmaktayız. Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. Resimdeki ürünler hakkında fiyat almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Osmaneli Belediye Başkanlığı Düğün ve Organizasyon Salonu

Osmaneli Belediye Başkanlığının hilton sandalyeleri, sandalye süslemeleri, sandalye organze kuşak bağlama aksesuarları, sandalye giydirme aksesuarları, konferans sandalyeleri, makam koltukları, banket masaları, masa örtüleri firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Devlet kurumlarıyla ve yerel yönetimlerle çalışmamız en iyi fiyat ve hızlı teslimat felsefesiyle her zamanki gibi devam etmektedir. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten büyük mutluluk duyarız. Türkiye’nin her noktasına […]