750.000´i aşan nüfusuyla Bağcılar; İstanbul´un ticari potansiyeli yüksek, Esenyurt´tan sonra en kalabalık ikinci ilçesidir. İlçede birçok pastane, kafe, restoran, hastane, okul, düğün salonu ve otel bulunmaktadır.
Yeni bir restoran mı açacaksınız?
Kafenizi yeniden dekore etmek mi istiyorsunuz?
İddialıyız...
Bağlarbaşı Sandalye Bağlarbaşı Sandalyeci Bağlarbaşı Cafe Dekorasyon
Bize mutlaka uğrayınız...

Bağcılar Sandalyeci

Palmiye Koçak Mobilya, www.palmiyekocak.com web sitesi üzerinden 6.000´e yakın ürünüyle, birçok ticari işletme için birbirinden özel çözümler sunuyor. Sandalye, masa, koltuk, berjer, armut minder, bahçe mobilyaları, masa örtüsü, dresuar, dilsiz uşak, orta sehpa, yan sehpa, seperatör, makam takımı, ofis sandalyesi ve bekleme grubu gibi ürünlerden yaklaşık 1.000 tanesi Pendik E-5 Yanyol´daki, 6 katlı showroomumuzda sergileniyor. Showroomumuza gelmeden önce 0 216 427 75 59 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi alabilir, showroomda bulunup bulunmadıklarını öğrenebilirsiniz. Alanında uzman satış ekibimiz, size bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır.
Bağlarbaşı Cafe Sandalyesi Bağlarbaşı Modern Sandalye Bağlarbaşı Ahşap Sandalye
Bağcılar Sandalye İmalatçısı Palmiye Koçak; 17 yıldır kafe, restoran, otel, hastane, ofis, okul ve ev dekorasyonunda özgün projeler geliştiriyor ve dört kıtada 50´den fazla ülkede ay yıldızlı, al bayrağımızı gururla dalgalandırmaktan kıvanç duyuyor.

Referanslarımızı incelemeden ve bizden fiyat almadan karar vermemenizi rica ediyoruz...

Bağcılar´daki referanslarımızdan bazıları:

Mete Dış Ticaret
Sima Mobilya
Tigris Mühendislik
Bağcılar Belediyesi

Pendik'te bulunan mağazamıza uğrayıp ürünleri görebilirsiniz.