Samandıra ve Sarıgazi´nin birleştirilmesi sonucu oluşturulan Sancaktepe ilçesi, ilkçağdan itibaren mesire alanı ve yazlık sarayları ile dikkat çekmiştir. Damatris Sarayı(Samandıra Yazlık Sarayı), Aydos Kalesi fatihi Abdurrahman Gazi Türbesi, Sarıgazi´ye adını veren, İstanbul´un fethinde bulunmuş Sarı Kadı Mehmet Efendi ve oğlu Şeyh Mustafa Efendi Türbeleri, Sultan Abdülmecid´in saray ustası Şevknihal Usta tarafından yaptırılan çeşme ve II.Selim´in hanımı Valide-i Atik Nurbanu Sultan tarafından yaptırılan çeşme ile bilinir. İlçe 380.000´e yaklaşan nüfusu ile ticari potansiyeli yüksek, mümbit bir alandır. İlçede birçok pastane, kafe, restoran ve otel mevcuttur.

Sancaktepe Cafe Dekorasyon Sancaktepe Restoran Dekorasyon Sancaktepe Sandalyeci

Sancaktepe Sandalyeci

Palmiye Koçak Mobilya, www.palmiyekocak.com web sitesi üzerinden 6.000´e yakın ürünüyle, birçok ticari işletme için birbirinden özel çözümler sunuyor. Sandalye, masa, koltuk, berjer, armut minder, bahçe mobilyaları, masa örtüsü, dresuar, dilsiz uşak, orta sehpa, yan sehpa, seperatör, makam takımı, ofis sandalyesi ve bekleme grubu gibi ürünlerden yaklaşık 1.000 tanesi Pendik E-5 Yanyol´daki, 6 katlı showroomumuzda sergileniyor. Showroomumuza gelmeden önce 0 216 427 75 59 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi alabilir, showroomda bulunup bulunmadıklarını öğrenebilirsiniz. Alanında uzman satış ekibimiz, size bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır.

Sancaktepe Restoran Sandalyesi Sancaktepe Cafe Sandalyesi Sancaktepe Ahşap Sandalye

Sancaktepe Sandalye İmalatçısı Palmiye Koçak; 17 yıldır kafe, restoran, otel, hastane, ofis, okul ve ev dekorasyonunda özgün projeler geliştiriyor ve dört kıtada 50´den fazla ülkede ay yıldızlı, al bayrağımızı gururla dalgalandırmaktan kıvanç duyuyor. Referanslarımızı incelemeden ve bizden fiyat almadan karar vermemenizi rica ediyoruz...

Sancaktepe´deki referanslarımızdan bazıları:

Niyazibey Sancaktepe

Sancaktepe Birikim Koleji

Sancaktepe Belediyesi

Sancaktepe Wings Sitesi

Marmara Et Köylüce

Sizi, Pendik E-5 Yanyol´daki showroomumuza, bir çay içmeye bekliyoruz...