Seyidoğlu Brüksel

Brüksel’de hizmet veren Seyidoğlu Baklavaları’nın poliüretan sandalyeleri, kare tablalı ahşap masaları, modern koltukları, dış mekan rattan sandalyeleri, masa ayakları ve çeşitli mobilya aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Belçika Sandalye İhracatı yapan firmamız Avrupa, Asya ve Ortadoğu’ya ürünlerini ihraç etmektedir. Kalite ve uygun fiyat arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Savedo Dondurma

3 Şube ile hizmet veren Savedo Dondurma’nın mor kumaş kaplamalı klasik sandalyeleri, beyaz tablalı kral ayaklı masaları, bankoları ve çeşitli pastane aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Dilek Pastanesi Dekorasyon

Eyüp ilçesinde yeni açılan Dilek Pastanesinin klasik ahşap masaları, yuvarlak tablalı masaları, modern kollu sandalyeleri, yuvarlak sırtlı sandalyeleri, servantları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Kalite, estetik ve uygun fiyat avantajlarıyla sizlere en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. Eyüp sandalye imalatı yapan firmamız kaliteli, dekorasyonunuza uygun yüzlerce ürüne sahiptir. Bilgi ve fiyat almak için iletişim sayfasından bize ulaşırsınız.

Altunizade Sedef Pastanesi

Sedef Pastanelerinin Altunizade Şubesinin Mobilya Dekorasyon İşleri Firmamız tarafından Yapıldı. Pataneye Yapılan Mobilya Dekorasyon İşler, Duvar ve Kolon Giydirmeler, Separatör, Sandalye, Masa, Pastane Mobilyaları, Mermer Masa, Döküm Masa, Rattan Masa, Rattan Sandalye, Bahçe Mobilyaalrı,Ahşap Banko v.s. Pastane Dekorasyon Ürünleri.

Pendik Gazi Burma Ünal

Tatlı ürünlerinde kalite ve lezzetin markası olan ,Gazi Burma Ünal yeni açtığı mekanının sandalye,masa,berjer ve dekorasyon ürünlerini firmamız Palmiye koçak mobilyadan satın aldı. Firmamız Gazi Burma Ünal tatlıcısına başarılar diler.