Palmiye Koçak Sandalyeci

Salon Elit Düğün Salonu Hilton Sandalye Sultanbeyli

2012 yılından beridir Sultanbeyli’de Düğün Salonu işletmeciliği yapan Elit Düğün Salonunun sandalye süsleme aksesuarları, düğün salonu sandalyeleri, banket masaları ve runnerları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Düğün salonu sahipleri Pendik’teki showroomumuzu ziyaret ederek, İşletmenize uygun sandalye, masa, berjer, koltuk ve aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğiniz gibi, uzman satış ekibimizden Ürünler hakkında bilgiler de alabilirsiniz. Sizi showroomumuza bekliyoruz.  

Dedeman Otel Dekorasyon Sandalye Bostancı

Bostancı İstanbul’da değerli misafirlerine hizmet veren Dedeman Hotel’in hasır sandalye, hilton sandalye, kumaş kaplı modern sandalye, toplantı salonu sandalyesi, lobi ve oda tasarım ve aksesuarları firmamız üzerinden tedarik edilmiştir.

Marmara Et Kartal Restoran Dekorasyon

Et Restoranlarına bir yenisini daha ekleyen Marmara Et, Kartal’da yeni restoranını açtı. Kartal’daki restoranın dekorasyonu firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. Telli Sandalye, Ferforje Metal Sandalye, Ahşap Tablalı Metal Ayaklı masa, Ahşap banko, kolon ahşap giydirme ve özel yapım ahşap servantları ile konsept tamamlanmıştır. Ayrıca Restoranın duvar kenarları sedir ile dekore edilmiştir. Kartal sandalye imalatçısı olarak sizlere en iyiyi en uygun fiyata sunmayı her zaman amaç edindik. Bizi...

Tuzla Balıkçısı Restoran Sandalyesi

Tuzla Balıkçısı’nın restoran dekorasyonu projesini başarıyla gerçekleştirdik. Beyaz tonet sandalyeler ve beyaz kare tablalı metal ayaklı masalar Tuzla Balıkçısına farklı ve sıcak bir atmosfer sağladı. Tuzla’nın güzellikleri eşliğinde farklı balık çeşitleri ve menüleriyle size eşsiz lezzetler sunan Tuzla Balıkçısının 1. sınıf işçilikle yaptığımız ürünlerinin resimlerini size sunuyoruz. Tuzla balıkçısının kurulduğundan bugüne kadar restoran dekorasyon projelerinde bizimle çalışmış olması sektörde güven veren ve yaptığımız işin arkasında...

Ürgüp Şüküroğulları Restoran Cafe

Ürgüp te yerleşik Şüküroğulları Cafe & Restaurant firması; modern masa,klasik masa,sandalye,berjer,chester koltuk, chester sedir, kollu klasik sandalye,kapitoneli klasik sandalye,sedir, kanepe,orta sehpa,tabure, büro makam takımı,büro müdür takımı vs tüm mobilya dekorasyon ürünleri için firmamızı tercih etti. Firmaya başarılar dileriz.  

Akabe Vakfı Topkapı Sandalye

1990 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olan Akabe Vakfının sandalye masa ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Topkapı sandalye imalatçısı olarak sizlerin mobilya ihtiyaçlarını karşılamaya ve en uygun fiyatları sunmaya her zaman hazırız.

Mihri Restoran Sultanahmet Sandalye

Sultanahmet Sandalye imalatçısı olarak Mihri Restoran işletmesinin ferforje sandalyeleri, restoran masaları ve restoran aksesuarları tarafımızdan tedarik edilmiştir. Sultanahmet’te ve civarında bulunan işletmeler için kaliteli ve uygun fiyatlı sandalye ve masa için lütfen bize ulaşın.  

Ortaköy Polis Evi Rattan Sandalye İroko Masa

Ortaköy’de boğazın yanı başında nezih ve uygun fiyatlı bir mekan olan Polis Evi yeni konsepti ile sizlere daha şık bir atmosfer sunuyor. Ortaköy sandalye imalatı ve satışı yapan firmamız Polis Evinin bu yeni konseptinde rattan sandalye, banket masa, tiffany sandalye, cafe aksesuarları, düğün salonu sandalye süsleme aksesuarlarının üretimini ve satışını gerçekleştirmiştir. Sizde Ortaköy’de ticari bir mekan işletiyorsanız, sandalye, masa ve dekorasyon konularında size yardımcı olmaktan...