Hausport Yapı Marketleri

Türkiye genelinde yapı marketleri zinciri bulunan Housport Yapı Marketleri’nin gold tiffany sandalyeleri, plastik sandalyeri, rattan dış mekan sandalyeleri, banket masaları, tiffany sandalye minderleri ve çeşitli mobilya ihtiyaçları firmamız tarafından imal edildi ve gönderimi yapıldı. Projeleriniz için bize ulaşın.  satis@palmiyekocak.com +90 555 981 23 65 +90 216 427 75 58 (pbx) ? palmiyekocak.com

Beşir Derneği

Desteğe ve hizmete ihtiyacı olan gönüllerin yardımına koşan Beşir Derneği’nin Ofis sandalyeleri, klasik ahşap sandalyeleri, kalorifer kajları, panolarının cnc işlemleri, yemek masaları, sehpaları, kitaplıkları, çalışma masaları ve çeşitli mobilya ihtiyaçları firmamız tarafından imal edilmiştir. Vakıf, Dernek, Lokal, Sosyal Tesis, Kulüp, Askeri ve Sivil kuruluşlarla çalışmalarımız devam etmektedir. Bizi seçen siz müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş , kendi genel merkezini personelinin ve müşterilerinin dinlenip vakit gerçiemesi için yapmış olduğu cafe konseptinin mobilya dekorasyon işlerini firmamıza yaptırmıştır. Firma için imal edilen ürünler Ahşap cafe sandalyeleri Kare tablalı siyah ayaklı masalar Tay tüyü kumaş döşemeli kolsuz sandalyeler Kurumsal firmalarla karşılıklı güven ilkesiyle çalışmalarımız devam etmektedir. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Koton Tekstil Mağazacılık

Koton Tekstil Personel çalışma sandalyeleri, ofis masaları, bekleme koltukları ve çeşitli dekorasyon mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Mağaza, Ofis ve İş yerleriniz için yüzlerce ürün seçeneği ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Sosyal Doku Vakfı

Sosyal Doku Vakfı’nın konferans sandalyeleri, ofis koltukları, bekleme koltukları, ofis odası takımları, ofis masaları, şark sedirleri, okul sıraları, sehpaları ve çeşitli ofis mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Vakıf, Dernek ve Sosyal kuruluşlar için en uygun fiyatlarla kaliteli ve dayanıklı mobilyalar üretmeye devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

İstanbul Oyuncak Müzesi Göztepe

2005 yılında Sunay Akın tarafından kurulmuş olan İstanbul Oyuncak Müzesi’nin beyaz tonet sandalyeleri, cafe masaları, dış mekan iroko rejisör sandalyeleri, masa örtüleri, konferans salonu sandalyeleri, teak masaları, yuvarlak tablalı cafe masaları, kompakt tablalı masaları, köşe sedirleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Semerkand Buhara Evleri Mobilya Montaj 2. Sevkiyat

Semerkand Buhara Evleri’nin mobilya teslimatları devam ediyor. Kapitoneli Sedirlerin, Poliüretan koltukların ve Ahşap Klasik sandalyelerin 2 Sevkiyatı gerçekleşti ve sevkiyat çalışanlarımız tarafından teslimatı yapıldı. Zamanında ve istenilen kalitede imal ettiğimiz mobilyalar ile projelerinizin bir parçası olmak bize gurur veriyor. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

İzmit Öğretmen Evi

Körfez manzarasıyla misafirlerinin beğenisi kazanan İzmit Öğretmen Evi’nin beyaz plastik sandalyeleri, sandalye süsleme aksesuarları, rannerları, masa örtüleri, yuvarlak banket masaları, restoran sandalyeleri, oda ayna dolapları, komidinleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleşti. Sosyal tesisler, öğretmen evleri ve vakıflara en iyi mobilya fiyatlarını sunmaya devam ediyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Diyarbakır Tanıtma Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı

1990 yılında kurulmuş olan Diyarbakır Tanıtma Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı’nın şubelerinin ahşap sandalyeleri, kare tablalı masaları, müdür koltukları, tonet sandalyeleri, ofis mobilyaları, bekleme takımları, cafe sandalyeleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Sosyal Tesisler, Vakıflar, Kurumlar ve Özel Kuruluşlar için cazip fiyatlı şık ve sağlam sandalye, masa üretmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için […]

Hocaoğlu İnşaat

Hocaoğlu inşaat müdür odası takımlarını, ofis sandalyelerini, sekreter sandalyelerini, ofis koltuk takımlarını firmamızdan tedarik etmiştir. İnşaat proje firmalarının ofisleri için uygun mobilyalar ürün gamımız içinde yer almaktadır. Ürünlerimizi incelemek için anasayfa bağlantısına tıklayınız.

Kelebek Çiftliği

Beykoz ilçesinde Kelebek Çiftliği ve Düğün Davet Salonu olarak hizmet veren Kelebek Botanik Bahçe Turizm’in beyaz tiffany sandalyeleri, beyaz tonet sandalyeleri, kare kompakt tablalı masaları, davet salonu aksesuarları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Ürünler hakkında fiyat ve bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.