İstanbul´umuzun Anadolu yakasının, şirin ve mütevazı ilçelerinden Çekmeköy´deki ticari işletmelere, yenilikçi proje çalışmalarımızla katma değer sağlamaya devam ediyoruz. 240.000 nüfusu ile Çekmeköy, ticari potansiyeli yüksek bir ilçemizdir. Çekmeköy Sandalyeci Palmiye Koçak Mobilya olarak, size en kaliteli sandalye ve masaları, en iyi fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Poliüretan sandalyelerimiz dışındaki tüm sandalyelerimizin ölçülerinde size özel değişiklikler yapabilir, mekânınızın ölçülerine uygun sedirler üretebiliriz.

Çekmeköy Sandalyeci

Çekmeköy sandalye imalatçısı Palmiye Koçak Mobilya, restoran ve cafe sahiplerinin taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermeye çalışıyor. Cafe sandalyesi, restoran masası, cafe aksesuarları, restoran sandalyeleri konusunda geniş ürün yelpazemiz ve uygun ödeme koşullarımız ile sizlere güler yüzlü hizmeti ve yüksek kaliteyi bir arada sunuyoruz.

cafe sandalyesi imalatı çekmeköy sandalyeci çekmeköy sandalye

Profesyonel satış ekimiz ve satış sonrası özveriyle sizlere sevkiyat ve montaj konusunda destek olan teknik personelimizle 17 yıldır, İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye'de ve hatta 50´den fazla ülkede, mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Bölgenizde bir cafe açmayı ya da mobilyalarınızı değiştirmeyi planlıyorsanız, lütfen bize danışmadan karar vermeyiniz.

çekmeköy cafe dekorasyon çekmeköy cafe sandalyesi çekmeköy sandalye satışı

www.palmiyekocak.com web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz. 0 216 427 75 58 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, adet belirterek fiyat ve üretim süresi(termin) bilgisi alabilirsiniz. Pendik, E-5 Yanyol´da bulunan showroomumuza gelerek, 1000´e yakın ürünümüzü yakından incelebilirsiniz.

Çekmeköy´deki referanslarımızdan bazıları:

Alexde Cafe

Villa Belde Sitesi

Demirhan Tel Mamülleri

Ahmet Serdar Organizasyon

Bynet Teknoloji

Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü

Mutluluk Düğün Salonu