Bakırköy Yeşilköy, Atatürk Havalimanı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi, Capacity, Carousel, Ataköy Plus Alışveriş Merkezleri, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Ayastefanos Antlaşmasını akıllara getirir. İlçe 225.000´i aşan nüfusu ile kafe, restoran, otel, sosyal tesis ve pastane gibi işletmeler açısından da oldukça zengindir.

Bakırköy Sandalyeci

Palmiye Koçak Mobilya, www.palmiyekocak.com web sitesi üzerinden 6.000´e yakın ürünü ile, birçok ticari işletme için özgün çözümler sunuyor. Sandalye, masa, koltuk, berjer, armut minder, bahçe mobilyaları, masa örtüsü, dresuar, dilsiz uşak, orta sehpa, yan sehpa, seperatör, makam takımı, ofis sandalyesi ve bekleme grubu gibi ürünlerden yaklaşık 1.000 tanesi İstanbul E-5 Yanyol´daki, 6 katlı teşhirimizde sergileniyor. Showroomumuza gelmeden önce 0 216 427 75 59 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi alabilir, showroomda bulunup bulunmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Sandalyeci Bakırköy Sandalye İmalatı Bakırköy Sandalyeci

Alanında uzman satış ekibimiz, size bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır.

Bakırköy Sandalye İmalatçısı Palmiye Koçak; 17 yıldır cafe, restoran, otel, hastane, ofis, okul ve ev dekorasyonunda özgün projeler geliştiriyor ve dört kıtada 50´den fazla ülkede ay yıldızlı, al bayrağımızı gururla dalgalandırmaktan kıvanç duyuyor. Referanslarımızı incelemeden ve bizden fiyat almadan karar vermemenizi rica ediyoruz...

Bakırköy Düğün Salonu Bakırköy Cafe Dekorasyon Bakırköy Dış Mekan Sandalye

Bakırköy´deki referanslarımızdan bazıları:

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

Ataköy Gıda Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Forza Ltd. Şti.

NTS Restaurant Turizm Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti.

EMN Gıda ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.

THY Do&Co İkram Hizmetleri A.Ş.

Ekonom Dış Ticaret Ltd. Şti.

THY Teknik A.Ş.

Ataşehir sandalyeci sayfamız da ilginizi çekebilir.