450.000´e yaklaşan nüfusuyla Avcılar, İstanbul´un ticari potansiyeli yüksek, yoğun ilçelerinden biridir. İlçede birçok pastane, kafe, restoran, hastane, okul, düğün salonu ve otel mevcuttur. Kafenizi yeniden dekore etmek mi istiyorsunuz? Yeni bir restoran mı açacaksınız? İddialıyız.

Avcılar Sandalyeci

Palmiye Koçak Mobilya, www.palmiyekocak.com web sitesi üzerinden 6.000´e yakın ürünüyle, birçok ticari işletme için birbirinden özel çözümler sunuyor. Sandalye, masa, koltuk, berjer, armut minder, bahçe mobilyaları, masa örtüsü, dresuar, dilsiz uşak, orta sehpa, yan sehpa, seperatör, makam takımı, ofis sandalyesi ve bekleme grubu gibi ürünlerden yaklaşık 1.000 tanesi Pendik E-5 Yanyol´daki, 6 katlı mağazamızda sergileniyor.

Avcılar Sandalye Avcılar Sandalye Üreticleri

Showroomumuza gelmeden önce 0 216 427 75 59 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi alabilir, showroomda bulunup bulunmadıklarını öğrenebilirsiniz. Alanında uzman satış ekibimiz, size bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır. Avcılar Sandalye İmalatçısı Palmiye Koçak; 17 yıldır kafe, restoran, otel, hastane, ofis, okul ve ev dekorasyonunda özgün projeler geliştiriyor ve dört kıtada 50´den fazla ülkede ay yıldızlı, al bayrağımızı gururla dalgalandırmaktan kıvanç duyuyor.

Avcılar Cafe Sandalyesi Avcılar Restoran Sandalyesi

Referanslarımızı incelemeden ve bizden fiyat almadan karar vermemenizi rica ediyoruz...

Avcılar´daki referanslarımızdan bazıları:

  • Gülen Çocuk ve Gençlik Derneği
  • Ensar Vakfı, Avcılar Şubesi
  • Cuzine Mutfak
  • Atilla Düz Araç Design
  • Nada Tasarım, İnşaat, Turizm ve Reklam Ltd. Şti.
  • Sönmez Dekor
  • Ispartakule Gıda Spor ve Güzellik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Sizi, Pendik E-5 Yanyol´daki showroomumuza, bir çay içmeye bekliyoruz.