Kafe gibi işletmelerin en çok dikkat etmesi gereken husus dekorasyondur diyebiliriz.

Zira, bir kafenin sunduğu yiyecekler ne kadar iyi olursa olsun özensiz bir tasarım müşterinin ilgisini kaybetmesiyle sonuçlanacaktır. Dolayısıyla, bir kafenin atmosferiyle uyumlu bir dekorasyona sahip olması şarttır diyebiliriz. Bu sebeple, dekorasyon konusunda işinin ehli bir firmayla çalışarak bir işletmenin müşterilerin ilgisini çekecek bir atmosfere kavuşması sağlanabilir. Almanya’da yer alan Bubble Keyf Cafe de bu sebeple dekorasyon ve mobilya alanında sektörün en iyilerinden olan Palmiye Koçak ile çalışmayı tercih etti. Bubble Keyf Cafe’ye ihraç ettiğimiz ürünleri şu şekildedir:

·         Armut minder

·         Masa

·         Sandalye

·         Sedir

·         Kanepe

·         Koltuk

Resimlerden görebileceğiniz gibi mekanın atmosferi ve temasıyla uyumlu tasarımlar tercih edilmiş, renk uyumu gibi pek çok etmen göz önünde bulundurularak ürünler imal edilmiştir. Palmiye Koçak olarak tüm işletmelere ürün alımı yaparken ürünlerin işletmelerindeki atmosfere uymasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Ancak, yukarıda da belirttiğimiz gibi kafelerde kullanılacak olan mobilyaların sadece mekanın temasına değil aynı zamanda müşterilerin zevkine de uygun olması gerekmektedir. Bir mekanı ziyaret eden kitle genellikle bellidir, bu kitlenin belirlenmesinde genelde mekanın teması ve sunduğu hizmetler de rol oynar. İşte bu noktada birbiriyle uyumsuz mobilyaların kullanımı, dekorasyonun özensiz olması gibi sebepler hedef kitlenin mekanı ilgi çekici bulmasını zorlaştırır.

Eğer siz de işletmenizin dekorasyonunu yaptırmak istiyorsanız, hizmetinizdeyiz.

Palmiye Koçak olarak sektörde 17 yılı aşkındır süredir çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve sahip olduğumuz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Önceden çalıştığımız projeleri görmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında, yine internet sitemiz üzerinden imalatını ve satışını yaptığımız ürünlere erişebilir, bu ürünler hakkında genel bilgileri görebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bizimle iş birliği yapmak için ise iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Palmiye Koçak olarak gerek yurt içi gerek yurt dışı işletmelerle karşılıklı güven ilkesine bağlı kalarak çalışmaya devam ediyoruz. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

 

İletişim adreslerimiz:

satis@palmiyekocak.com

+90 555 981 23 65

+90 216 427 75 58 (pbx)

 palmiyekocak.com


Almanya Bubble Keyf Cafe Almanya Bubble Keyf Cafe dekorasyon Almanya Bubble Keyf Cafe dekorasyonu Bubble Keyf Cafe dekorasyon Bubble Keyf Cafe dekorasyonu Almanya Bubble Keyf Cafe mobilya Almanya Bubble Keyf Cafe mobilyası Bubble Keyf Cafe mobilya Bubble Keyf Cafe mobilyası Almanya Bubble Keyf Cafe sandalyesi Almanya Bubble Keyf Cafe sandalye