483.000 metrekare toplam kapalı alanı ve 778 mağazasıyla İstanbul´un sanayi lokomotifi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi´nde ulaşım açısından çok rahat bir noktada hizmet veren Masko, yaklaşık 30 yıldır mobilyaya dair tüm ihtiyaçlarınız için bir numaralı adresinizdir.

Masko sandalyeciniz

Masko Sandalye

Palmiye Koçak Mobilya ise, 17 yılı aşkın bir süredir; sandalye, masa, berjer, bahçe ürünleri, masa örtüsü, sandalye giydirme çeşitleri, yan sehpa, orta sehpa, dresuar, zigon sehpa çeşitleri ve dilsiz uşak çeşitleriyle sizlere geniş bir ürün portföyü sunuyor. Kafe, restoran, düğün salonu, ofis, otel, hastane, pastane, okul ve ev dekorasyonu alanlarında özgün çözümler üretiyor.

Masko tasarım cafe mobilyaları model ve fiyatları ile sitemizde mevcuttur.

6000´e yaklaşan ürün çeşidiyle, siz değerli müşterilerine özel ürünler üretiyor, 50´den fazla ülkeye ihracat yaparak da ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyor. Masko sandalye imalatçınız Palmiye Koçak, Ankara merkezli bir firmadır.

Masko Mobilya İmalatı Masko Sandalyeci

Sandalye imalatında sadece gürgen ve kayın gibi en sağlam ağaçları kullanır. Bu ağaçlar, Ankara-Akyurt´taki fabrikamızda 2 kere fırınlanır. 32 dns gri sünger ve poliüretan sünger dışında sünger kullanılmaz. Daha sonra özenle boyanır, dikkatle döşenir. Kapitoneli bir sandalye tercih etmişseniz, özenle çizimleri yapılır, düğmeleri dikilir.Palmiye Koçak Mobilya´da ortalama bir ahşap sandalye 3 haftada özenle imal edilir. Biraz sabır gerektiren bu süreç, size evladiyelik sandalyeler kazandırır.

Masko Sandalye Satışı

Siz de www.palmiyekocak.com web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 0 216 427 75 58 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik, E-5 'teki 6 Katlı Mağazamıza bekliyoruz.

Modoko Sandalyeci

sayfamız ilginizi çekebilir.