Nüfusu 300.000´e yaklaşan Zeytinburnu, 1957 yılında İstanbul´un 14. İlçesi olmuştur. Uzun yıllar boyu Fatih ve Bakırköy´e bağlı olarak idare edilen Zeytinburnu, özellikle Bulvar Caddesindeki ticari yoğunluğuyla işletmeciler için verimli bir alandır.

Zeytinburnu Sandalye İmalatı

Zeytinburnu sandalye imalatçınız Palmiye Koçak Mobilya, tam da bu noktada devreye girer ve size 1.000´den fazla özel ölçüde sandalye yaptırabilme imkânı sunar. Palmiye Koçak; sadece kafe, restoran ve otel grubuna hitap etmez, evini güzelleştirmeye çalışan perakende müşterilerinin de adedi ne olursa olsun, sandalyelerini özel ölçülerle imal eder.

17 yıldır mobilya sektörünün öncü firmalarından biri olarak marka değerini sürekli arttıran Palmiye Koçak Mobilya, 50´den fazla ülkeye ihracat yapmayı da başarmıştır. Zeytinburnu sandalyeci denince ilk akla gelen firma olan Palmiye Koçak´ın www.palmiyekocak.com web sitesini ziyaret ederek 5.000´den fazla ürün çeşidi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sandalye ve masanın yanı sıra, ofis mobilyaları ürün gruplarında da çeşit ve uygun fiyatları ile sektörde belirleyici konumda yer alan firmamıza 0 216 427 75 58 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz.Mağazamıza bekleriz.