Ümraniye, nam-ı diğer `´Yalnız Selvi´´ 650.000 nüfusu ile, İstanbul´un Anadolu Yakasının en kalabalık ilçelerinden biridir. Ümran Arapçada; mutluluk, saadet ve refah anlamlarına gelir. Ayrıca, kalkınmış, gelişmiş ve bayındır hale gelmiş gibi manalar da taşır. Ümraniye denince akla, Modoko Mobilyacılar Sitesi gelir. Modoko, daha ziyade ev mobilyası ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanların uğrak yeridir. Ümraniye Sandalyeci Palmiye Koçak Mobilya ise, size en kaliteli sandalye ve masaları en iyi fiyatlarla sunmaya çalışır. Poliüretan sandalyelerimiz dışında, diğer tüm sandalyelerimizin ölçülerinde size özel değişiklikler yapabiliriz.

Ümraniye Ofis Tasarım Ümraniye Sandalye İmalatı Ümraniye Cafe Dekorasyon

Ümraniye sandalye imalatı

Palmiye Koçak Mobilya, restoran ve cafe sahiplerinin taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermeye çalışır. Cafe sandalyesi, restoran masası, cafe aksesuarları, restoran sandalyeleri konusunda geniş ürün portföyümüz ve uygun ödeme koşullarımız ile sizlere hizmet ve kaliteyi bir arada sunar. Profesyonel satış ekimiz, satış öncesi ve satış sonrası özveriyle sizlere destek olan teknik personelimiz ile 17 yıldır, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için üstün bir çaba ve gayret içerisindeyiz. Bölgenizde bir cafe açmayı veya mobilyalarınızı değiştirmeyi planlıyorsanız, lütfen bize danışmadan karar vermeyiniz.

Ümraniye Sandalye Giydirme Ümraniye Modern Sandalye Ümraniye Sandalyeci

Ümraniye'de faaliyetlerini sürdüren restoranlar ve cafeler için sandalyeler ve masalar önemlidir. Farklı ve Zevkinize uygun modellerimizden seçiminizi yapabilir ve işletmelerinize harika bir atmosfer verebilirsiniz. İnternet sayfamızda cafe sandalyeleri, plastik sandalyeler, ahşap klasik sandalyeler, metal sandalyeler ve aksesuarlar bulunmaktadır.

www.palmiyekocak.com web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz. 0 216 427 75 58 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, adet belirterek fiyat ve üretim süresi(termin) bilgisi alabilirsiniz. Pendik, E-5 Yanyolda bulunan showroomumuza buyurun, 1000´e yakın ürünümüzü yakından inceleyin. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Ümraniye´deki bazı referanslarımız:

Türk Eximbank(Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş.)

Nobel İlaç

Mepsan Petrol Cihazları A.Ş.

ANT Yapı, İnşaat ve Dekorasyon

Birleşim Şirketler Grubu

Ayso Catering Gıda ve Yemek Üretim San. Tic. A.Ş.

Namlı Pide Salonu