Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden biri olan Sultanbeyli denince akla; Aydos Kalesi, Gölet Sosyal Tesisleri ve Abdurrahman Gazi gelir. İlçe stratejik konumu nedeniyle antik çağ ve sonrasında, kavimler yolu üzerinde önemli bir ara istasyon durumundaydı.

Anadolu ve Avrupa kıtaları arasındaki ana ulaşım yolu(bugünkü Fatih Bulvarı yani tarihi Bağdat Caddesi) bu bölgeden geçtiğinden, tüm askeri ve sivil ulaşım açısından büyük önem taşımaktaydı. Sultanbeyli, 1328 yılında Orhan Gazi´nin emriyle Akça Koca, Konur Alp ve Abdurrahman Gazi komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından fethedilmiştir.

Sultanbeyli 325.000´e yakın nüfusuyla ticari olarak da potansiyeli yüksek, yoğun bir ilçedir. Fatih Bulvarı boyunca pek çok kafe, restoran, giyim mağazası, fırın, pastane, kuruyemişçi görebilirsiniz. Atlaspark ve Plato alışveriş merkezleri de Sultanbeyli halkının uğrak mekanları arasındadır.

Camelot Sultanbeyli İsos Döner Sultanbeyli Sultanbeyli Cafe Dekorasyon

Sultanbeyli Sandalyeci

Palmiye Koçak Mobilya olarak, restoran ve cafe sahiplerinin taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Cafe sandalyesi, Restoran masası, Cafe Aksesuarları, Restoran sandalyeleri konusunda geniş ürün portföyümüz ve uygun ödeme koşullarımız ile sizlere hizmet ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Profesyonel satış ekimiz, satış öncesi ve satış sonrası özveriyle sizlere destek olan teknik personelimiz ile 17 yıldır, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için üstün bir çaba ve gayret içerisindeyiz. Bölgenizde bir cafe açmayı veya mobilyalarınızı değiştirmeyi planlıyorsanız lütfen bize danışmadan karar vermeyiniz. www.palmiyekocak.com web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz. Ya da en güzeli Pendik, E-5 Yanyolda bulunan showroomumuza buyurun, 5000´e yakın ürünümüzü yakından inceleyin.

Sultanbeyli Düğün Salonu Dekorasyon Sultanbeyli Sandalye Üretimi Sultanbeyli Sedir

Sultanbeyli sandalye imalatı yapan firmamız, üretim aşamasından siz değerli işletme sahiplerine ürünleri teslim edilene kadarki süreci büyük bir hassasiyetle yönetir. Palmiye Koçak; size binlerce çeşit sandalyeyi, farklı iskelet ve döşeme rengi seçenekleriyle sunar. Web sitemizden; sandalye, masa ve mobilya aksesuar ihtiyaçlarınız için en uygun ürünlerimizi inceleyebilir, 0 216 427 75 58 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, adet belirterek fiyat ve üretim süresi (termin) bilgisi alabilirsiniz.
Sultanbeyli Sandalyeci Palmiye Koçak, size en kaliteli sandalye ve masaları en iyi fiyatlarla sunmaya çalışır. Poliüretan sandalyelerimiz dışında, diğer tüm sandalyelerimizin ölçülerinde size özel değişiklikler yapabiliriz. Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sultanbeyli´deki referanslarımızdan bazıları:

Zirve İnşaat

Elif Yemek

Beyzanur Gıda

Çınar Gıda Turizm

Eraslan Otomotiv

Yavuz Bey Restaurant

Tatlıcılar Gıda

NFS Yemek ve Gıda Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.(Pizza Bulls)

Saygı Cafe

Salon Elit Düğün Salonu

İsos Döner

Camelot Cafe