Menü
Sepetiniz

Palmiye Koçak Blog RSS Besleme

21 Haz post_image_Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Mobilya Dekorasyon İşleri İçin Firmamız Palmiye Koçak Mobilyayı Tercih Etti.
0 110
Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Konsolosluğu Mobilya Dekorasyonu İşleri İçin Palmiye Koçak Mobilyayı Tercih Etti.Palmiye Koçak olarak daha önce Almanya, Hollanda, Avusturya, Danimarka ve İtalya..
15 Haz post_image_Heaş Havaalanı işletme ve havacılık endüstrileri a.ş.
0 209
Havaalanı işletme ve havacılık endüstrileri a.ş08 Ocak 2001 tarihinde trafiğe açılan, İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Gökçen havalimanı  Anadolu yakasının Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Tür..
10 Haz post_image_Commodo Mne Doo Podgorica
0 274
COMMODO MNE DOO PODGORICAKaradağ ülkesindeki   COMMODO MNE DOO PODGORICA Firması gerekli ürünlerini Palmiye Koçak Firmasından temin etmiştir. Temin edilen ürünler;Yuvarlak Banket MasasıDikdörtgen Bank..
30 May post_image_Şişli Bade Otel İç Dekorasyon
0 399
İstanbul Şişli de yeni hizmete giren Bade Hotels tüm dekorasyon ürünlerini firmamızdan temin etti. Bade Hotels için üretiğimiz ürünler: Restoran Bölümü:sandalye,masa,berjer,restoran sandalyeleri,resto..
30 May post_image_Mado Florya Dekorasyon
0 603
Florya Aqua tesislerinde bulunan Mado, Masa Tablası, Sandalye, Bahçe Sandalye, Plastik Sandalye, Bahçe Masası, Kollu Sandalye, gibi mobilya alımlarını firmamızdan yaptı...
30 May post_image_Rixos Otel Belek Antalya
0 435
Antalya Belek te yeni hizmete giren Rixos Premium Hotelin, Sandalye, Kollu Sandalye, Masa, Berjer, Koltuk, Servant, Banket Sandalye, Bar Sandalye ve Banket Masa gibi çeşitli Otel Dekorasyon Mobilyalar..
30 May post_image_Küba Cafe İsviçre
0 524
İsviçre'nin Bern şehrinde faaliyet gösteren Küba Cafe'nin ürünleri Palmiye Koçak firmamızdan tahsil edilmiştir. Küba Cafe için tedarik edilen ürünlerimiz;    Hasır örgü sandalyeleri    Rattan sandalye..
30 May post_image_Amerika Birleşik Devletlerine İhracat
0 167
Amerika Birleşik Devletlerine İhracat Manhattan Furniture Company firması kaliteli , konforlu ve şık ürünler alarak palmiye koçak ailesini gururlandırmakla beraber yaptığımız işin kalitesi ve güvences..
29 May post_image_Mercure Otelleri
0 340
Mercure Hotelleri'nin restoran tonet sandalyeleri, mor banket toplantı sandalyeleri, ferforje sandalyeleri, chesterları, poliüretan modern sandalyeleri, lobi koltuk tasarımları, yuvarlak tablalı sehpa..
28 May post_image_Merit Royal Hotel Kıbrıs İhracatı
0 325
Kıbrıs Merit Royal Hotel'in firmamızdan sipariş verdiği özel üretim kapitoneli sedirlerleri, chester koltukları, otel aksesuarları, restoran sandalyeleri, banket masaları, klasik ahşap sandalyeleri pa..
27 May post_image_Manhattan Cafe Dubai
0 409
Dubai de yeni hizmete giren Manhattan Cafe, Sandalye, Masa, Berjer, Sedir, Kanepe, Bahçe Sandalye, Bahçe Masa, Cafe Dekorasyon Mamulleri gibi ürünleri firmamızdan ithal etti...
27 May post_image_Eskişehir Modernity Otel Dekorasyon
0 374
Eskişehir’de Yeni Hizmete Açılan Modernity Hotel Mobilyaları İçin Palmiye Koçak Mobilyayı Tercih Etti. Otele yapılan dekorasyon işleri;Restoran Dekorasyon : Ahşap Sandalye, Kollu Sandalye, Ahşap Masa,..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1170 (98 Sayfa)