Hacioglu Maltepe Bagdat Caddesi

Hacıoğlu Küçükyalı Maltepe Şubesi

Yenilenen Hacıoğlu Küçükyalı Şubesi’nin ahşap kapitoneli özel tasarım sedir koltukları, modern kollu ahşap sandalyeleri, kare tablalı mdflam masaları, servantları, kasa bankoları, duvar ve kolon giydirmeleri, iç dekorasyon mobilyaları, cnc kesim işlemleri, kolon taş duvar örmeleri, aydınlatma ürünleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleşti. Maltepe Restoran Dekorasyon Kurumsal firmalara uygun fiyat ve zamanında teslimat ilkemizle […]

Günaydın Steakhouse Antalya

Günaydın Restoranları zincirinin Antalya’da bulunan Steakhouse Restoranı’nın örgü dış mekan rattan sandalyeleri, servantları, döşemeli kapitoneli sedirleri, ekonomik restoran sandalyeleri, tonet sandalyeleri, mdf tablalı ahşap masaları, kollu tonet sandayeleri, ışıklandırma aksesuarları, modern ahşap sandalyeleri firmamız tarafndan imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Çiğerci Zeko

Cigerci Zeko Kebab-ı Alem Tuzla

Tuzla ilçesinde faaliyet gösteren Kebab-ı Alem Restoranı’nın poliüretan ekonomik sandalyeleri, restoran masaları, ahşap restoran sandalyeleri, restoran dekorasyon mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleşti. Kaliteli ve Uygun fiyatlı sandalyeler ile sizde işletmenizi misafirlerinizin için uğrak mekanlar haline getirin.

Yavuzbey İskender Sancaktepe

Yavuzbey İskender’in Sancaktepe Şubesi’nin Dünya Sandalyeleri, kolon ve tavan kaplamaları, yuvarlak tablalı masaları, enjeksiyon rattan sandalyeleri, kapitoneli özel ölçü imal edilen sedirleri ve çeşitli restoran mobilyaları firmamız tarafından satışı yapıldı. Farklı dekorasyon fikirlerinizle ile işletmelerinizi uğrak bir mekan haline getirmek için bizi hemen arayın.  satis@palmiyekocak.com +90 555 981 23 65 +90 216 427 75 58 […]

Desi Mama Cafe Restoran Dubai

Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri mutfağının bir sentezini ve Otantik Hint yemeklerinin sunulduğu Desi Mama Cafe Restoranı’nın cafe sandalyeleri, retro ayaklı poliüretan sandalyeleri, motifli kare tablalı cafe masaları, rattan enjeksiyon dış mekan plastik sandalyeleri, masifpan tablalı restoran masaları, servantları ve çeşitli restoran cafe mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Türkiye’nin en uygun mobilya […]

Yavuzbey Konya Mutfağı Sancaktepe

Türk Mutfağı’nın eşsiz yöresel lezzetlerini sizlere sunan Yavuzbey Restoran zincirlerinin Sancaktepede Konya Mutfağı ismiyle açılan restoranının kapitoneli restoran sandalyeleri, yuvarlak tablalı restoran masaları, özel ölçü kapitoneli sedirleri, plastik enjeksiyon dış mekan sandalyeleri, iroko tablalı masaları, özel üretim servantları ve çeşitli restoran mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Kalite, uygun fiyat ve yüzlerce çeşit […]

Tadı Damak Diyarbakır Restoran

Diyarbakır sandalyeciniz olarak Tadı Damak Restoranı’nın restoran sandalyeleri, cam tablalı restoran masaları, ahşap tablalı lukens masaları, servantları ve çeşitli restoran mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.  satis@palmiyekocak.com +90 555 981 23 65 +90 216 427 75 58 (pbx)

Cansın Balık Eminönü

Galata Köprüsü altında hizmet veren Cansın Balık Restoranı’nın poliüretan sandalyeleri, dış mekan rattan sandalyeleri, servantları, restoran aksesuarları, ahşap tablalı kompakt masaları, masa örtüleri, modern sandalyeleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Eminönü sandalyeci firmanız olarak sizlere en uygun ödeme koşullarıyla ürünlerimizi sunuyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Lavantes Restoran Melikgazi Kayseri

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde hizmet veren Lavantes Restoranı’nın poliüretan sandalyeleri, yuvarlak tablalı restoran masaları, servantları, cafe sandalyeleri, ahşap tablalı masaları ve çeşitli restoran aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Türkiye’nin her noktasına en iyi fiyatlarla mobilya satışı yapıyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Aydos Ormanlarının yanı başında muhteşem doğa ve temiz havasıyla sizlere düğün salonu, restoran ve cafe olarak hizmet veren Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri’nin dış mekan rattan sandalyeleri, kapitoneli beyaz restoran sandalyeleri, yuvarlak tablalı banket masaları, beyaz tiffany sandalyeleri ve davet salonu aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. İyi fiyat ve kaliteli ürün için bizi tercih […]

Anatolia Restoran ve Davet Salonu Belçika

Genk şehrinde hizmet veren Anatolia Restoranı’nın beyaz plastik sandalyeleri, sandalye süsleme aksesuarları, yuvarlak banket masaları, sandalye tülleri, masa örtüleri, gelin damat sandalye masa takımları ve çeşitli restoran aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve ihracatı gerçekleştirildi. Bizi seçen değerli Anatolia Restoran ve Davet Salonu sahiplerine teşekkürü bir borç biliriz.

İsos Döner Eskişehir

İsos Döner Salonlarının konseptine uygun sandalye, masa ve aksesuarlarını imal etmeye devam ediyoruz. Eskişehir sandalyeci olarak Üniversite Caddesinde yeni açılan İsos Döner Salonu’nun sarı monoblok sandalyeleri, kare tablalı cafe masaları, servantları, duvar kolon kaplamaları, döner salonu mobilya aksesuarları firmamız tarafından imal edildi. Sayın İsos Döner yöneticilerine teşekkürü bir borç biliriz.  

Tokoçin Restoran Tekirdağ

2017 yılında Çerkezköy’de hizmet vermeye başlayan Tokoçin Restoranı’nın kütük masaları, poliüretan modern sandalyeleri, yuvarlak tablalı kütük masaları, servantları, çocuk salonu mobilyaları, runnerları ve çeşitli restoran aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı. Dekorasyonunuza özel en iyi fiyatlara ulaşmak için bize ulaşınız.

1 2 3 7