Menü
Sepetiniz

Palmiye Koçak Blog RSS Besleme

23 May post_image_Ahşap Masa Ayakları
0 1
Ahşap antika yemek masası ayakları  kaliteli ahşap masa ayakları tasarlıyoruz.Yemek masası ve masa ayakları evin tasarımını tamamlamanın narin bir yoludur. Ayrıca evimizin kalitesi hiç bir yemek masas..
13 May post_image_Plastik Sandalye ihracatı
0 93
Plastik Sandalyeler Hakkında, sandalye sektörüne öncülük yapmakta olan modellerden birisi olarak günümüzde karşımıza çıkmaktadır. Diğer sandalye türlerine göre daha az maliyet ile imal edilmesi, ağırl..
11 May post_image_Tiffany Sandalye Modelleri
0 146
Düğün veya organizasyonların vazgeçilmez parçası olan Tiffany, gaz enjeksiyon teknolojisi ile polipropilen içerikli monoblok bir sandalye olarak tasarlanmıştır. 11 adet olarak istiflenebilme özelliğin..
11 May post_image_Bar Sandalyesi İmalatçısı
0 101
Bar Sandalyesi ülkemizin güzide eğlence mekanlarının tercihidir. Tasarım açısından farklı ve şık bir tasarımı size sunmaktadır. Genellikle cafe, restoran ve barlarda talep görmektedir. Bar sandalyeler..
11 May post_image_Dış Mekan Masa ve sandalyeleri
0 149
Dış mekân sandalye ve masaları, doğal etkenlere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bazı dış mekân mobilyaları, soğuk ve nemli iklimler yerine ılık, kuru iklimlerde daha iyi kalabilirl..
11 May post_image_Mutfak Sandalye Ve Masa
0 102
Mutfakta fazla zaman harcanmasından kaynaklı olarak mutfak masa ve sandalyesi önemli bir yere sahiptir. Ev dekorasyonu yaparken en çok dikkat edilen ve özen gösterilen oda mutfaktır, en çok kullanılan..
05 May post_image_Salmakis Hotel ürünü
0 182
Salmakis Otel değerli misafirlerine hizmet veren Salmakis Otel işletmesinin sandalye, masa ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir.Ahşap masa sandalye takımımız rahatlığı, konforu ve şıklığ..
26 Nis post_image_Masa Ayakları İmalat ihracat
0 201
Masa ayakları hayatımızda oldukça önemli bir yeri olan bir eşya parçasıdır. Hayatımızda oldukça önemli bir yere ve öneme sahip olan masa ayakları günümüzde birbirinden farklı renk ve çeşitte tasarlanı..
26 Nis post_image_Katlanır Masa Ayağı imalatı
0 190
Masa ayakları, kilitlenebilir tekerlekleri sayesinde mekânı en verimli şekilde kullanabilmeyi sağlar.Özellikle ofis, okul, otel ve konferans salonu gibi değişken mekanlar ve ihtiyaçlar için tasarlanmı..
25 Nis post_image_yonca kitap kafe İstanbul fatih
0 175
Kitap; bir milletin ana yapısıdır, kitaplar insanları geliştirmekle beraber bilgilendirir de. Kitaplarımızın insanlara ulaştığı yerlerden biri de kütüphanelerdir. Kütüphaneler; insanların birbirini an..
25 Nis post_image_Society Event Company Fransa- Paris
0 261
Fransa’ya yapılan sevkiyatımızda 2000 adet Düğün Organizasyonu için malzeme gönderilmiştir. Palmiye koçak olarak Dünyada 71 ülkeye ihracat etmekteyiz, yaptığımız işi özenerek ve hakkıyla yaptığımızı s..
19 Nis post_image_Ahsap Sandalye Modeli
0 201
Sandalyeler; her zevke ve tarza uygun eşyaların başında geliyor.  Yalnızca yemek yemek değil kullandığınız alanın karakterine bürünebilen sandalyeler çeşitleriyle de göz doldururken ahşabın kalitesi h..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1165 (98 Sayfa)