Otel Giriş Sandalyeleri ve Mobilyaları Seçimi

Bir oteldeki resepsiyon mobilyaları, tüm kurumunuzun sesini belirler. Otelin girişi, ziyaretçilerin mekanınıza, titreşime ve anlatmaya çalıştığınız mesaja ulaşacağı ilk izlenimdir. Otelin girişi, ziyaretçilerinizin buluşmak, rahatlamak ve vakit geçirmek için toplandıkları yerdir. Taksi tutmayı, bir odaya girmeyi ya da lounge barda bir içeçek almayı beklerken kendilerini rahat ve lüks hissettirmek özellikle önemlidir. Kumaşlardan, renklerden, cilalardan ve özelliklerden, aynı zamanda sürdürülebilir bir yatırım olacağını kanıtlayacak en iyi mobilyayı nasıl alacağımızı bilmek çok zor olabilir. Bu süreçte size yardımcı olmak için birkaç ipucu hazırladık.

Dayanıklılık ve Sürdürülebilirlik

Otel giriş sandalyeleri, genel otel girişiniz veya lobiniz için hayati bir parçadır. Konukseverlik mobilyaları, otelinize giren ve çıkan yoğun trafikten büyük etkilere dayanacak şekilde yapılmalıdır. Otel resepsiyon koltukları, hızlı temizliği kolaylaştıran ve uzun yıllar kullanıma dayanabilecek şekilde ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmalıdır. Çoğu zaman, koyu renkler lekeleri veya dökülmeleri daha kolay gizleyebildiğinden en iyi şekilde çalışır, ancak yeni misafirperverlik mobilyası eğilimleriyle, işi yapacak daha açık renklerde daha fazla dokunuşlu kumaş veya döşeme yeniliği bulmak mümkündür.

Konfor ve Sünger destekli, akşamları check-in veya bekleme yaparken misafirlerine konfor sağladıkları için herhangi bir otel girişi için uygun bir seçimdir. Konuklarınızı rahat ve huzurlu bir zihin durumuna getirme konusunda her ayrıntı dikkate alınmalıdır. Barbara döşemeli ahşap sandalye, resepsiyon alanı için basit ve rahat bir sedir koltuk seti veya bekleme alanına modern bir dokunuş için cesurca modern ahşap koltuk gibi yemek alanları için klasik ve süslü bir tarz seçin.

Nereden Alabilirim?

Palmiye Koçak, otel yemek koltukları ve otel şezlongları konusunda uzman kişiler içindir. Ülke genelinde yaklaşık 18 yıldır uygun fiyatlarla kaliteli mobilyaları otellere sağlıyoruz. Mağazamız İstanbul Pendikte'te bulunmaktadır Ek olarak, müşterinin avantajına en uygun maliyetli yapılanmayı sağlamak için Modoko, Masko ve Ankara'da üretim tesislerine de sahibiz. 100 üründen binlerce ürüne kadar büyük miktarlarda sipariş üretme konusunda yetenekli ve tecrübeli kadromuz. Kalifiye mimarlara, iç mimarlara, tasarım uzmanlarına, tek bir konutta çalışan tesis sahibine / yöneticilere, küçük veya büyük projelere indirim sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalifiye gereksinimler hakkında daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. Şartlarımızı bütçenize göre sürekli zorluyoruz ve siz değerli müşterilerimize yenilik sunmak için ürün çeşidimizi devamlı yeniliyoruz. Bizimle çalışmak demek, müşterilerimizle olan ilişkilerini gerçekten önemseyen, bir aile şirketi ile çalışıyor olmanız demektir.

Birlikte ilk projemizin güzel bir dostluğun başlangıcı olmasını istiyoruz