Doğunun incisi olan kadim şehir Malatya, Yeşil Malatya diye de anılır. Dağları, ovaları, ırmakları ve nehirleri ile muhteşem bir coğrafyaya sahip olan Malatya güzelliği ile adeta insanı büyüler. Çok ünlü ve tarihsel dokuya sahip ilçeleri de olan şehir; Sivas, Erzincan, Tunceli, Adıyaman, Diyarbakır ve Kahramanmaraş illeri ile komşudur. İktisadi yönden gelişmiş olan şehir çevresindeki yakın illerden hayli göç almıştır.

Sanayi ürünleri ve tarımsal ürünleri ile Türkiye´de kendi ayakları üzerinde duran iller arasında yer alan Malatya ihracat bakımından da sıralamada olan bir ilimizdir. Batı illerinde de yoğun bir nüfusa sahip olan Malatya ciddi manada iş adamı, siyasetçi ve bürokrat yetiştirmiştir.

Malatya Cafe MasasıMalatya Sandalyeci

Kendine has yöresel yemekleri ile lezzet diyarıdır. Lezzetli olan bu yemekleri yapmak ise hayli güç ve maharet ister. Asıl kaysısı dillere destandır ve kaysı kelimesi ağızdan çıkınca akla Malatya gelir. Kaysı kelimesi ile Malatya ismi o kadar özdeş olmuş ki bir zamanlar pazarlarda satıcılar kaysı yerine Malatya Malatya diyerek kaysı satarlardı.

Sıcak ve doğal insanı ile Malatya mükemmel bir şehirdir.

Malatya Restoran SandalyesiMalatya Sandalye Masa Satışı

Malatya sandalye ve Masa İmalatı

Malatya sandalyeci Palmiye Koçak Mobilya her türlü mekanınız için özel sandalye, masa modelleri üretmektedir. Sizlerde restoranınıza, cafenize, otelinize, pastanenize, evinize, ofisinize ve hastanenize sandalye ve masa almak istiyorsanız Malatya sandalye ve masa imalatçınız olan Palmiye Koçak Mobilyanın web sitesine bakınız. www.palmiyekocak.com. Ayrıca Malatyalılar için isteğe özel sandalye, masa, berjer, koltuk ve özel dekorasyon mobilya imalatımızda bulunmaktadır.

Malatya’da plastik masa sandalye modellerine ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata Malatya’da letgo sitesinde satılık masa sandalye model ve fiyatlarını görebilirsiniz.