Kepsut ilçesi Balıkesir´in doğu bölümünde yer almaktadır. İlçe deniz seviyesinden 85 metre kadar yüksekte kurulmuştur. İlçeye baktığımız zaman ilçenin Dursunbey Karayolu üzerinde yer aldığını ve çevresi Değirmencik, Kille ve Simav Çayı ile çevrili olduğu için bir yarımada görünümünde olduğunu görebiliyoruz.

İlçe Balıkesir´in merkezine 27 kilometre uzaklıktadır. Sandalye imalatçısı olarak Balıkesir´in her ilçesinde mobilya üretimi noktasında son derece kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Firmamız bünyesinde binlerce ürün modelini barındırdığı için sizlere bu noktada hayal ettiğiniz mobilyaları sunmaya çalışmaktadır. Koltuk, berjer, sandalye, masa gibi işletmeler için olmazsa olmazlar arasında yer alan bütün ürünlere firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bahçe sandalyeleri, ahşap sandalye, kahve sandalyesi gibi birbirinden farklı sandalye modellerini sizlere sunarken aynı zamanda alüminyum masalar, iroko masalar, metal deri masalar gibi aklınıza gelebilecek bütün masa modellerini de sunuyoruz. Masa sandalye modelleri hakkında bilgi almak istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.