Kartal denince akla; Dragos Tepesi, Aydos Ormanı, 12 km´lik Kartal Sahili ve İstanbul´un balkonu Ayazma gelir. İstanbul´un Anadolu yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Kartal´a adını veren ise VI. Yüzyıl başlarında buraya balık avlamak için gelip yerleşen `´Kartelli´´ isimli bir balıkçıdır. Bizans döneminde, liman olarak kullanılan önemli bir nokta olan bu beldeye `´Kartalimen´´ adı verilmiştir. İlçe 460.000´i aşan nüfusu ile kafe, restoran, otel, sosyal tesis ve pastane gibi işletmeler açısından da oldukça zengindir.

Kartal Otel Dekorasyon Kartal Restoran Sandalye Kartal Sandalye satışı

Kartal sandalyeci Palmiye Koçak Mobilya, www.palmiyekocak.com web sitesi üzerinden 6.000´e yakın ürünü ile, birçok ticari işletme için özgün çözümler sunuyor. Sandalye, masa, koltuk, berjer, armut minder, bahçe mobilyaları, masa örtüsü, dresuar, dilsiz uşak, orta sehpa, yan sehpa, seperatör, makam takımı, ofis sandalyesi ve bekleme grubu gibi ürünlerden yaklaşık 1.000 tanesi Pendik E-5 Yanyol´daki, 6 katlı showroomumuzda sergileniyor.

Kartal Sandalye İmalatı Kartal Sandalyeci Kartal Cafe Sandalyesi

Showroomumuza gelmeden önce 0 216 427 75 59 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi alabilir, showroomda bulunup bulunmadıklarını öğrenebilirsiniz. Alanında uzman satış ekibimiz, size bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır.

Kartal sandalye imalatçısı Palmiye Koçak; 17 yıldır kafe, restoran, otel, hastane, ofis, okul ve ev dekorasyonunda özgün projeler geliştiriyor ve 50´den fazla ülkede ay yıldızlı bayrağımızı gururla dalgalandırmaktan kıvanç duyuyor...

Referanslarımızı incelemeden ve bizden fiyat almadan karar vermeyiniz...

Sizi, Pendik E-5 Yanyol´daki showroomumuza, bir çay içmeye bekliyoruz...