Kadıköy Sandalye Satışı

Teşhirde/Showroomda, yaklaşık 500 adet sandalyeyi görebileceğiniz, kaç sandalyeci bulabilirsiniz?

İhtiyacınıza uygun, döşemesini(kumaş, suni deri ya da hakiki deri) ve iskelet rengini seçebileceğiniz, sandalye ölçüleriyle bile oynayabileceğiniz, kısaca size özel üretim yapan Kadıköy ilçesinde kaç tane sandalyeci var?

Palmiye Koçak Mobilya olarak, İstanbul´umuzun en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve kuruluş tarihi Milattan Önce 675 yılına kadar dayanan Kadıköy´e ayrı bir ihtimam gösteriyoruz. Ahşap, metal ve plastik sandalye çeşitlerinde 2000´e yakın çeşidimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Modelini beğendiğiniz ahşap sandalyenin döşemesini ve iskelet rengini seçebilirsiniz. Sandalyenizin sırtına ya da oturma alanına kapitone yaptırabilirsiniz. Poliüretan sandalyelerimiz hariç, diğer ahşap sandalyelerimizin tamamında; genişlik, derinlik, oturum yüksekliği, yükseklik ve kollu ise kol yüksekliği gibi ölçülerimizde size özel değişiklikler yapabiliriz.

Kadıköy Cafe Tasarım Kadıköy Restoran Dekorasyon Kadıköy Restoran Dekorasyon

Kadıköy sandalyeci

Palmiye Koçak Mobilya, size sadece sandalye ile ilgili çözümler sunmakla kalmaz. Masa, bar sandalyesi, tabure, puf, bench, sedir, koltuk, berjer, josefin, rattan bahçe mobilyası, salıncak, şezlong, zigon sehpa, yan sehpa, orta sehpa, seperatör, askılık, dilsiz uşak, dresuar, konsol, runner, sandalye giydirme, masa örtüsü ve ofis mobilyaları(makam takımı, personel çalışma grubu, ofis dolabı, toplantı masası, banko, ofis oturma grubu, ofis koltuğu, konferans koltuğu, bekleme koltuğu, çelik dolap, çöp kovası, küllük, askılık, para kasası vb.) gibi ihtiyaçlarınız için de size 6000´e yakın ürün çeşidi sunar.

Kadıköy Cafe Tasarım Kadıköy Cafe Tasarım Kadıköy Cafe Tasarım

www.palmiyekocak.com web sitemizi ziyaret ederek ürün kodu belirleyebilir, ihtiyacınız olan adedi bizimle telefonda ya da Whatsapp hattımızda paylaşarak fiyat ve stok bilgisi alabilirsiniz. Kadıköy sandalye imalatçısı olarak size her zaman, en kaliteli sandalyeleri en iyi fiyatlardan sunmayı hedefliyoruz. Bizden fiyat almadan karar vermemenizi rica ederiz.