2001 yılından beri Palmiye Koçak Mobilya olarak sandalye, masa, koltuk, berjer ve sedir imalatını yapan firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunmayı amaç edinmiştir. İşletmemiz 7000 metrekare kapalı 3000 metrekare açık alanda profesyonel personeli ve yüksek teknolojili makine parkuru ile sizlere hizmet vermektedir.

Genellikle Otel mobilya dekorasyon, restoran mobilya dekorasyon, cafe mobilya dekorasyon, ofis mobilya dekorasyon, hastane mobilya dekorasyon ve okul mobilya dekorasyon işlerinde faaliyet gösteren firmamız ürünlerini Orta Doğu, Avrupa, Afrika, Asya bölgelerinde 50´den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

5000´den fazla ürün çeşidiyle müşterilerine hizmet veren şirketimiz aynı zamanda kendi tasarlamış olduğunuz projelerinizdeki mobilyaları da imal etmektedir.Karşılıklı güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yurt dışı ve yurt içinde satışlarını devamlı şekilde artıran firmamız sizlere en iyi fiyatları sunmayı kendine öncelikli hedef olarak belirlemiştir.Sağlam ve Estetik bir mobilyaya sahip olmak için bizi tercih ediniz.

Markamız Memnuniyetinizdir.