Havran SandalyeBalıkesir´e bağlı olan Havran ilçesi körfez ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçe özellikle leblebisi, höşmerimi ve Çanakkale kahramanı olan Koca Seyit ile tanınmaktadır.

İlçenin denize kıyısı olmadığı için turizm bakımından çevre ilçelere göre daha alt sıralarda yer almaktadır. Ek olarak ilçede mandalina ve süt sektörü gelişim göstermiştir. Mobilya alanında ülkemizin en iyi firmaları arasında yer alan firmamız sizlere masa, koltuk, berjer ve sandalye üreticisi olarak her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

Havran Otel Sandalyesi

Bu noktada sahip olduğumuz binin üzerinde model ile diğer işletmelere karşı sizlere ayrı bir seçenek ağı sunuyoruz. İşletmeleriniz için ihtiyacınız olan mobilyalara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Masa sandalye modelleri hakkında birçok kişi hem fiyat hem de seçenekler bakımından bilgi almak istiyor. Sandalye - masa fiyatları noktasında bilgi alacağınız evrede firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere merak ettiğiniz bütün noktalar hakkında gerekli bilgiler verilecektir.