Kategori: Haberler ve İhracatlar

4 Set Yatak Odası Takımı Paketleme Yükleme ve Arabistan İhracatı

Suudi Arabistan’da satışa sunulacak 4 Set olarak tasarlayıp, üretimini gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl sonuna kadar ihracatını tamamlamayı planladığımız Yatak Odası Takımlarının birinci ve ikinci ihracat yüklemeleri yapıldı. Suudi Arabistan’da satışa sunulacak 4 Set olarak tasarlayıp, üretimini gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl sonuna kadar ihracatını tamamlamayı planladığımız Yatak Odası Takımlarının ihracat öncesi test amaçlı kurulum videosunu ve birinci ihracat yüklemelerinin resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye’nin Mobilya İhracatı

Mobilya, günlük yaşamımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz, yaşam kalitemizi doğrudan etkileyen temel ihtiyaçlarımızdan biri olarak tanımlanabilir. Yükselen hayat standartları, kentsel dönüşüm projeleri, nüfus artışı ve yurtdışındaki artan talep mobilya sektörünü doğrudan etkilemektedir. Mobilya sektörü; ana, yardımcı ve yan unsurlarıyla birlikte, yıllık ortalama 437 milyar dolarlık bir değer üretmektedir. Dünya mobilya pazarının(177,5 milyar dolarlık bir pazardan bahsediyoruz) lideri, %34’lük pazar payı ile Çin’dir. Bu muazzam pastada...

Singapur İhracatı

Sandalyeci bir firma olarak birçok yeni sandalye modelleri ve masa modelleri ile sizlere hizmet veren şirketimiz, ülkemize 11  saatlik uçuş mesafesinde olan Singapur gibi güçlü bir ekonomiye dahi ihracat yapmaktadır.

Acciona S.A. Company Office Mobilyaları İspanya İhracatı

İspanya Madrid’te yerleşik Acciona S.A. Company, Otel projesi için mobilya dekorasyon ürünlerinin alımını firmamızdan yaptı. Firmaya ithal edilen ürünler; Ahşap Otel Masası, Ahşap Otel sandalyesi, Otel restoranı masası, Otel restoranı sandalyesi, Otel cafesi masası, Otel cafesi sandalyesi Bahçe sandalyeleri, Bahçe masaları, rattan sandalye, rattan, masa, banket masa, banket sandalye, banko, ofis koltukları, otel odası kollu sandalyesi, otel odası sehpası, teak sandalye, teak masa, alüminyum bahçe...

Kosova İhracatı

UAB Buliders Group Companies, Otel, Restoran ve Ofis Mobilyaları için firmamız Palmiye Koçak Mobilyayı tercih etti. Firmaya sattığınız ürünler, Ahşap Sandalye, Kompakt Masa, Metal Paslanmaz Ayaklar, Restoran Sediri, Cafe Sediri, Cafe Kanepesi, Ofis Koltukları, Ofis Mobilyaları, Yönetici Koltukları, Banket Masa, Banket Sandalye

Hollanda İhracatı

Hollanda Roterdam’da yerleşik B.T.H group dekorasyon ürünleri ihtiyaçların firmamız dan satın aldı. Firmaya İhraç edilen ürünler, Sandalye, masa, berjer ürünleri olmuştur.

İngiltere Beema Restorant İhracat

İngiltere Londra’da yerleşik Beema Restaurant zincirleri, restoranlarının mobilya dekorasyon ürünlerini firmamızdan ithal etti. Firmanın İthal Ettiği Ürünler; Bahçe Mobilyaları, Rattan Sandalyeler, Rattan Masalar, Teak Masalar, Teak Sandalyeler, Şemsiyeler İç Mekan Mobilyalar : Ahşap Modern Sandalyeler, Ahşap Kollu Sandalyeler, Ahşap Klasik Sandalyeler, Ahşap Modern Masalar, Ahşap Klasik Masalar Bankolar, Sedirler, Koltuklar, Berjerler, Özel Ahşap Dekorasyon mamülleri, Paslanmaz Mutfak Gereçleri, Servis Arabaları, Servantlar.

Fransaya Eurl Msm Firmasına ihracat

Paris’te yerleşik Eurl Msm Firması, restoranlarının ve kafelerinin dekorasyon mobilyalarını firmamızdan ithal etti. Firmanın satın aldığı ürünler; Klasik berjerler, Modern berjerler, Cafe sandalyeleri, Cafe masaları, Restoran masaları, Restoran Sandalyeleri,Koltuklar, Cafe sedirleri, Servantlar, Chester Koltuklar, Güneş şemsiyeleri, Paslanmaz masalar, Alüminyum sandalyeler, Banket sandalyeler, Banket masalar, Servis arabaları, Mutfak araç ve gereçleri.

Abhazya İhracatı

Abhazya Aqua şehrinde yerleşik Şaşa Firması Restoran ve Cafe zincirleri için firmamızı tercih etti. Firmaya İhraç Ettiğimiz Mamuller; Cafe Masaları, Cafe Sandalyeleri, Cafe Sedirleri, Cafe Bar Dekorasyon Malzemeleri, Restoran Sandalyeleri, Restoran Masaları, Restoran Servantları, Restoran Kanepeleri, Restoran Bar Sandalyeleri, Restoran Bahçe Mobilyaları, Restoran Avizeleri, Restoran Berjerleri.