İstanbul denince akla `´Tarihi Yarımada´´ yani `´Suriçi´´ gelir. İstanbul´un kalbi Fatih, şehrin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kapsar. İlçe 57 mahalleden oluşur. Nüfusu 456.000´dir. Adını, 1453´te İstanbul´u fetheden Fatih Sultan Mehmet Han´dan alır. Klasik bir Osmanlı-Türk şehridir.

Günümüze kadar ulaşabilen ahşap evleri, cami ve medreseleri, sıbyan mektepleri ve çeşmeleri ile Osmanlı-Türk mimarisinin ve yaşam tarzının en güzel örnekleri görebileceğiniz bir merkezdir. Bu saydığımız mekanlarda genellikle oyma,varaklı, ahşap sandalye ve masaların ağırlıkta olduğu gözden kaçırılmamalıdır.

Fatih Cafe Sandalyesi Fatih Renkli Cafe Sandalyesi Fatih Sandalyeci

Bu mistik atmosferinin yanı sıra Fatih, Roma ve Bizans´a ait seçkin eserleri de bünyesinde barındırır. Fatih, sahip olduğu bu özellikleri dolayısıyla `´İlk İstanbul´´ ya da `´Asıl İstanbul´´ olarak da anılır.

1058 yıl Bizans´a, 469 yıl da Osmanlı Devleti´ne başkentlik yapmıştır.

Bir zamanlar başkent olması itibariyle bir çok ticarethaneye ev sahipliği yapan Fatih ilçesinde sizlerin ofis, cafe, restoran, ev mobilya ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Fatih Cafe Sandalyesi Fatih Renkli Cafe Sandalyesi Fatih Sandalyeci

Fatih sandalyeci Palmiye Koçak, size binlerce çeşit sandalyeyi, farklı iskelet ve döşeme rengi seçenekleriyle sunar. www.palmiyekocak.com web sitemizden; sandalye, masa ve mobilya aksesuar ihtiyaçlarınız için en uygun ürünlerimizi inceleyebilir, 0 216 427 75 58 ve 0 555 981 23 65 numaralı telefonlarımızdan, adet belirterek fiyat ve üretim süresi bilgisi alabilirsiniz.

Ayrıca 0 543 658 49 47 Whatsapp hattımız üzerinden, beğendiğiniz bir modelin görselini bizimle paylaşabilirsiniz.Fatih sandalye imalatı Palmiye Koçak Mobilya, size en kaliteli sandalyeleri en iyi fiyatlarla sunmaya çalışır. Poliüretan sandalyelerimiz dışında, diğer tüm sandalyelerimizin ölçülerinde size özel değişiklikler yapabiliriz. Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.