Düğün ve Davet Salonlarının Vazgeçilmez Sandalyesi Tiffany Sandalyeler

Düğün, davet ve organizasyonların aranan sandalyesi tiffany; plastik, ahşap ve metal çeşitleriyle hemen hemen her düğün ve organizasyonda görebileceğimiz bir sandalyedir. En çok kullanılan çeşidi plastik tiffanydir. Plastik tiffany sandalyede en çok tercih edilen renkler; gold(altın sarısı), beyaz, sedef, gümüş gri ve siyahtır.

Plastik tiffany sandalyenin hammaddesi, genellikle polipropilen(pp) adı verilen termoplastik bir polimerdir. Monomer propilenin, polimer hale getirilmesi ile elde edilen polipropilen, kimyasal solventlere(asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir. Otomotiv, tekstil ve gıda paketleme başta olmak üzere, çok geniş bir kullanım alanı vardır.

Polipropilenden sonra, kalite ve fiyat olarak daha üstün bir hammadde olan cam elyaftan(çok ince cam telciklerinden üretilen bir maddedir, fiberglas diye de bilinir) imal edilen plastik tiffany sandalyeler gelir. Bu ürünlerin renkleri daha canlı ve parlaktır.

gold sandalye
tiffany sandalye standart ölçüleri
Lüks Gold Tiffany SandalyeTiffany Sandalye Standart Ölçüleri

Plastik tiffany sandalyeler ağırlığı 3,6 ila 4 kg civarında olup; 45 TL ile 70 TL arasında fiyat aralığında satılmaktadır. Bu fiyat farklılığı hammadde içerinden kaynaklanmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, ürünün hammaddesi ve ağırlığıdır. Örneğin cam elyaftan imal edilen plastik tiffany sandalye, polipropilenden üretilene göre daha pahalıdır. Plastik tiffany sandalyelerinizi minder bağlayarak, misafirleriniz için daha rahat bir hale getirebilirsiniz. 11 adede kadar üst üste istifleyebilir, böylece rahatça depolayabilirsiniz.

Tiffany sandalyelerin ahşap ve metal olanları da beyaz, gold(altın sarısı), gümüş gri ve siyah boyanabilir. Oturma bölümleri, döşemeli olarak imal edilebilir. Plastik, ahşap ya da metal; hangi tiffany sandalyeyi seçerseniz seçin, onu fiyonk ve tüllerle süsleyebilir, mekanınıza farklı bir hava katabilirsiniz.Yüklü miktarda ihtiyaç duyduğunuz bu sandalyeyi satın almadan önce birkaç showrooma giderek çeşitlerini ve kalitelerini görmeniz, size büyük faydalar sağlayacaktır. İnternet üzerinde karşılaştığınız çok düşük rakamlara itibar etmemenizi ve kullanılan plastiğin hammaddesi hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Tiffany Sandalyelerimize gözatmak için tıklayınız.

Detaylı bilgi için bize ulaşmak için tıklayınız.