Osmanlı İmparatorluğu´nun kuruluş evresinde Kayı boyunun yaz aylarında bir yaylak olarak kullanmış olduğu Domaniç, Kütahya´ya bağlı olan bir ilçedir.

İlçenin tarihinin eski olması eski bir coğrafya olduğunu ve geniş bir kitlenin yaşadığını göstermektedir. Domaniç´te de başarılı bir şekilde hizmetlerini sunan firmamız sandalye imalatçısı olarak Domaniç´te yaşayan kişilere hayallerindeki mobilyalara sahip olma imkanı vermektedir.

Firmamız geniş bir ürün ağına sahip olduğu için sadece sandalye üretimi değil aynı zamanda farklı mobilya üretimleri de yapmaktadır. Koltuk, berjer gibi mobilyaların yanı sıra sunatalam masa tablası, kahve masası, masa ayakları gibi farklı ürünleri de müşterilerimize sunuyoruz. Sandalye üreticisi olma unvanına sahip olduğumuz için istediğiniz ürünleri istediğiniz sayıda ve en uygun malzemeyi kullanarak üretebiliriz. Bu şekilde bir ürün alacağınız zaman daha uygun fiyatlar üzerinden alabilirsiniz. Otel masaları, restoran masaları özel alanlardaki masaların üretimi sırasında istenilen bütün ayrıntılara dikkat edilmektedir.