Ülkemizin cennet köşeleri arasında yer alan Bursa ili, geçmişten günümüze kadar bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Öyle ki bölgede günümüzden tam 7 bin yıl öncesinden kalma tarihi eserler bulunur. Bunlardan biri de Ilıpınar Höyüğü olarak bilinir. Ilıpınar Höyüğünde yapılmış olan kazılar sonucunda bölgede Milattan Önce 5200 yıllarında yerleşim yeri kurulduğu tespit edilmiştir.

Bursa’da farklı model seçenekleriyle sandalye imalatlarını görebilirsiniz.

Aynı zamanda Demirtaş Höyüğü ve de Çakırköy Höyüğü'de bölgenin en önemli tarihi eserlerinin çıktığı alanlardan biri olarak karşımıza çıkar.Bursa ilinin ülkemiz tarihi açısından çok önemli olmasının bir diğer nedeni de şüphesiz ki Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış olmasıdır.

İlin tarihi ve doğal güzelliklerinin bulunduğu mekanlarında genellikle cafe, çay bahçesi ve otel gibi sosyal tesis kuruluşları yer alır. Bu tür mekanlarda kullanılmış olan koltuk ve berjer modellerinin bir hayli rahat olması insanların tatil boyunca keyifli bir zaman dilimi geçireceklerine işaret eder.

Çoklu alımlarda kolaylık sağlayan Bursa Sandalyeci toptan satış mağazasında masa sandalye modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.